Міністерство освіти очолила Лілія Гриневич

    Тепер Міністерство освіти і науки України очолює жінка! На посаду міністра призначили народного депутата Лілію Гриневич. Рішення прийняли 239 нардепів під час вибору нового складу Кабінету Міністрів України.


    Лілія Михайлівна була у витоків створення ЗНО в Україні. У 2006 році очолювала УЦОЯО. Лілії Гриневич було на роду написано стати видатною особою у сфері освіти: жінка народилась у родині вчителів, отримала 2 вищі освіти, сама немало років пропрацювала вчителем.

    Здобутки пані Лілії не обмежуються лише сприянням запровадження зовнішнього незалежного оцінювання. Також вона ухвалила Закон «Про вищу освіту», де наголошується на необхідності автономії університетів та академічної незалежності викладачів і студентів. Загалом Лілія Михайлівна виступає на стороні працівників та споживачів освіти, сприяючи захисту їхніх прав і свобод, збереженню кадрового забезпечення та соціальному захисту представників освіти в Україні.

 

    Освіченість жінки доводить знання двома мовами: польською та англійською, а також освіта біохіміка та економіста-менеджера, які вона отримала у стінах львівських вишів. Сподіваємось, що зміна голови МОН не пустодзвін, а можливість для дієвих реформ. До речі, Лілія Михайлівна стажувалась у Варшавському та Колумбійському університетах щодо реформування освіти.

 

    Як бачимо, новий Міністр освіти добре озброєна знаннями та досвідом, аби продовжувати вдосконалення української освіти. Бажаємо їй сил для втілення всього задуманого. Хіба не с колишнього вчителя чи вчителя за сумісництвом має вийти хороший голова МОН? Час покаже.

 

 Читайте також: Вік живи - вік учись: стажування для викладачів

 

 

Опубліковано:

2016-04-16

Розділ: Шкільна освіта