Модель ООН-2016 - незабаром!

Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Модель ООН 2016»   за підтримки Міністерства освіти і науки України та Представництва ООН в Україні відбудеться 9 – 10 квітня 2016 року.

Модель ООН – Всеукраїнська науково-практична студентська конференція, в якій імітується засідання різних органів систем ООН, учасники якої виступають у ролі дипломатів і представляють різні країни, беруть участь в обговоренні поточних питань, що стоять на порядку денному ООН.

«Модель ООН 2016» має свої безпреценденті цілі, де на першому місці стоїть розвиток у студентів широкого світолгяду, стимулюючи прагнення до мирного вирішення світових проблем та знаходження консенсусу, навчити делегатів формувати лідерські, політичні, комунікативні та соціальні компетентності. Звісно, проект дає змогу підвищити обізнаність молоді щодо питань на порядку денному, а також сприяти зацікавленості в діяльності ООН та інших міжнародних організацій. У студентів буде можливість покращити знаня із міжнародних проблем шляхом залучення до роботи в конференції представників посольств, міжнародних і дипломатичних організацій. Учасники матимуть змогу висловити власну думку з приводу найактуальніших проблем світу та спробувати себе в ролі делегата певної держави.


У програмі конференції будуть розглянуті питання:

  • Рада Безпеки – Ісламська Держава як новий та найбільш небезпечний формат діяльності терористичних організацій (робоча мова – російська).
  • Комітет з економічних та фінансових питань – Вплив тіньової економіки на розвиток країн (робоча мова – українська).
  • Комітет з правових питань – Питання суверенітету та обов’язків держав (робоча мова – українська).
  • Комітет з бюджетних питань – Розподіл бюджету на підтримку країн, що приймають емігрантів (робоча мова – англійська).
  • Комітет з роззброєння та міжнародної безпеки – Міжнародна кібербезпека (робоча мова – українська).
  • ЮНЕСКО- Захист об’єктів всесвітньої спадщини в зонах конфліктів (робоча мова – українська).

Модель ООН 2016 відбудеться у конференц-залі ДВНЗ «Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана».

Опубліковано:

2016-03-18

Розділ: Шкільна освіта