Модна онлайн-платформа від університету

Мода на дистанційні курси (онлайн курси) набирає обертів. Тому, не дивно, що Вищі Навчальні Заклади намагаються бути в тренді. Адже, це заохочує студентів до навчання, а абітураєнтів до вступу у цей ВНЗ. Отож, першою автономно створеною платформою для дистанційного навчання презентував Сумський державний університет 12 квітня 2016 року."Еказмеанріум" - академічні курси вільного доступу. Усі охочі можуть здобути освіту від класичного університету на безкоштовній основі та в зручному доступі. Слухачі обиратимуть не окремий курс, а весь напрям підготовки, але для кожного курсу видаватимуть сертифікат про успішне вивчення. На відміну від інших онлайн-платформ, результати навчання можуть бути зараховані майбутнім студентам СумДУ під час вступу.
На сьогодні в «Екзаменаріумі» 30 дисциплін за 5 напрямами: економіка; маркетинг; менеджмент; право; фінанси, банківська справа та страхування.

Однією з особливостей проекту «Екзаменаріум» є активна участь у його реалізації студентів Сумського державного університету. Вже багато років студенти-програмісти беруть участь у розробці інтерактивних віртуальних тренажерів для онлайн-курсів та унікальної власної навчальної платформи. До проекту “Екзаменаріум” долучилися також майбутні фахівці з реклами: придумали назву, створили логотип і дизайн сайту, просуватимуть проект у соціальних мережах.

Опубліковано:

2016-04-18

Розділ: Шкільна освіта