Можливості: стажування, гранти, освітні програми

Стажування в США у сфері права та демократії

Країна: США
Тривалість: від 3 до 6 місяців
Дедлайн: 1 квітня

Студенти, які закінчили 2 роки навчання (як мінімум) та зацікавлені в темі демократії, прав людини, клімату та розв’язання конфліктів, можуть подаватися на оплачуване стажування в одному з офісів Фонду імені Гайнріха Бьолля у США. Інтерни отримуватимуть щомісяця $700.


Безкоштовне навчання для магістрантів у Лондоні

Країна: Велика Британія
Триваолість: 9-23 липня 2016 року
Дедлайн: 27 березня

Навчальна програма Leadership Education and Development (LEAD) запрошує українських студентів із різних регіонів країни провести 14 навчальних днів у Лондоні.
Кандидати мають спеціалізуватися на бізнесі чи гуманітарних дисциплінах, демонструвати лідерські якості, успіхи в навчанні, а також активну соціальну позицію та інтерес до державного сектору. Хороше знання англійської мови є обов’язковим.
Програма покриває витрати на переліт, проживання, харчування, транспорт, візу та страхування, а також навчально-культурну програму

 

Конкурс на участь у програмі «Всесвітні студії»

Країна: Україна
Дедлайн: 15 травня

Фонд Віктора Пінчука розпочав відбір кандидатів на участь у програмі «Всесвітні студії», що дає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти для навчання на магістерських програмах у ТОП-200 університетах світу.

У першу чергу підтримуватимуть заявки тих, хто планує навчання в галузях аграрної науки, екології, публічного права, державного управління, альтернативної енергетики та аерокосмічної інженерії.

Гранти на навчання у Болонському університеті

Країна: Італія
Тривалість: семестр 2016-2017 р.
Дедлайн: 31 березня

Іноземні апліканти можуть подавати заявки на стипендію за різноманітними програмами Болонського університету. Заявки приймаються на бакалаврат, магістратуру та аспірантуру.

 


Гранти для науковців у галузі історії

Країна: Німеччина
Тривалість: мінімум протягом 6 місяців
Дедлайн: 1 серпня

Лейбницький інститут європейської історії пропонує гранти для іноземних аплікантів, які бажають проводити дослідження, пов’язані з релігійною, політичною, соціальною чи культурною історією Європи.

Опубліковано:

2016-03-20

Розділ: Шкільна освіта