Можливості: стажування закордоном

Німеччина. Стажування для майбутніх електирків.
YMCA України шукає молодих людей віком від 18 до 27 років на 2-річне професійне навчання, що проходитиме у провідних компаніях. За результатами співбесіди (у березні 2016) призначається стипендія на навчання, що покриватиме всі витрати (проживання, харчування). Стажування і можливе працевлаштуваня триватеме – 2 роки.
Дедлайн: 15 лютого 2016Німеччина. Стажування для журналістів.
Якщо ви досконало володієте німецькою, і ваш вік від 19 до 32 років, ви не маєте права прогавити таку можливість, як 3-тижневе стажування у Мюнхені. Курсом передбачене дослідження різноманітних журналістських стилів, методів дослідницької журналістики, збір інтерв’ю для радіо й телебачення.

Дедлайн: 15 лютого 2016США. Стажування для журналістів
.

Журналісти з будь-якої країни світу запрошуються на стажування до Всесвітнього інституту преси (World Press Institute). Претендувати на отримання стипендії можуть журналісти, чий професійний досвід становить не менше 5 років. Грант покриває витрати на участь в програмі, переліт до США і назад, проживання і харчування протягом всього терміну стажування.
Дедлайн: 15 лютого 2016Італія. Стажування в музеї Гуггенхайма.
Музей Гуггенхайма у Венеції запрошує студентів профільних спеціальностей на оплачуване стажування. Тривалість стажування – від одного до трьох місяців.
Дедлайн: немає.Японія. Стажування для викладачів.
Посольство Японії в Україні запрошує до стажування молодих викладачів на у країну висхідного сонця.
Дедлайн: 2 березня 2016Франція. Стажування для юристів.
Інститут Омбудсмена пропонує випускникам юридичних факультетів взяти участь у програмі стажувань в Європі. Набір здійснюється двічі на рік. Мінімальна тривалість стажування становить як правило 4 місяці. Офіси , де працюють стажери, розташовуються в Страсбурзі або в Брюсселі в залежності від потреб управління .
Дедлайн: 30 квітня 2016


Опубліковано:

2016-02-06

Розділ: Шкільна освіта