Онлайн курс "Географія: підготовка до ЗНО"

   Школа «Знання Онлайн» не припиняє нас дивувати: тепер доступні онлайн-курси з географії. А це означає, що ЗНО з географії дасться вам так само легко, як і з інших предметів. 200 балів? Не проблема!

 

    Ви більше не будете плутати мезосферу з топосферою, з легкістю освоїте основні етапи дослідження географічної оболонки і знатимете основні тенденції в демографії та суміжних науках. Тепер льоди Антарктики й Сибіру не будуть такими недоступними. Як завжди, до «пакету» підготовки до ЗНО в школі «Знання Онлайн» входять відео-уроки, опорні конспекти зі схемами, так звані «тренажери», участь у форумі.

 

    Вивчайте географічні закономірності разом із школою «Знання Онлайн». Викладач Андрій Василенко бере на себе відповідальність закохати вас у географії. Хто, як не сучасна молодь, має ставати «новими Колумбами й Магелланами»? Територія нашої планети ще не досліджена повністю. Слід передати естафету новому поколінню, яке, може, стане нашим рятівником і знайде вирішення глобальним проблемам людства, які «нависають» над нами вже багато років. 

    Але починати треба з малого. Чому б для початку не задатися метою скласти ЗНО з географії на 200 балів? Це буде маленьким викликом, який в майбутньому може перерости у набагто серйозніші дослідження. Андрій Василенко і школа «Знання Онлайн» створила курси з географії, аби допомогти вам у цьому, надолужити усе пропущене і дізнатися нове.

 

    Онлайн курси з географії дають відповідь на всі «що», «як» і «коли». Кожна тема, необхідна для успішного складання ЗНО з географії, висвітлена у межах курсу на 101%. Перевагою курсів є зручність, компактність і максимальна ефективність при мінімальних затратах часу. Хіба не цього ви шукаєте, коли плануєте готуватись до тестування з географії? Тоді вам до школи «Знання Онлайн».

 

    ЗНО з географії має більш гнучку систему оцінювання ніж, наприклад, фізика чи математика, тому декілька помилок не стануть на заваді, щоб отримати такі жадані 200 балів. А при належному ставленні до уроків і регулярному навчанні можливість помилитись зводиться до нуля. Дійсно непогано. Спробуйте онлайн-курси з географії від «Знань Онлайн» і відчуйте різницю у порівнянні з надокучливими шкільними уроками і стосами підручників, серед яких важко обрати актуальну та потрібну інформацію. 

 

Читайте також: З'явився перший онлайн курс з української літератури

Опубліковано:

2015-11-14

Розділ: Новини ЗНО