Онлайн курс "Хімія. Підготовка до ЗНО"

    Підготуватися до ЗНО з хімії можна за допомогою школи «Знання Онлайн». Така підготовка стане приємним бонусом, адже хімія разом із фізикою чи не найбільше потребує наочності, присутності експерименту та візуальних образів.

 

    Онлайн курси на порталі «Знання Онлайн» - ідеальний варіант для підготовки до ЗНО з хімії. Інформативні відео та змістовні конспекти стануть надійними помічниками при підготовці. Увесь шкільний курс розбитий на 11 тем, кожна з яких містить усю необхідну інформацію, потрібну для складання ЗНО. Ви зможете користуватися відео-лекціями, конспектами, онлайн-тестами, алгоритмами для розв’язку задач та завданнями після кожної теми.

 

    Курси підготовки до ЗНО з хімії стануть в пригоді не тільки абітурієнтам, а й школярам, які не можуть засвоїти хімію як науку через стандартні уроки та домашні завдання; допитливим дітям, що планують брати участь в олімпіадах, МАН та інших конкурсах; учням, котрі просто прагнуть поглибити свої знання.

    Що й казати: курси з хімії на порталі «Знання Онлайн» будуть корисними навіть для дорослих, котрі хочуть розширити свій кругозір і надолужити те, що пропустили в школі. Під пильним наглядом досвідченого репетитора Станіслава Єремічука ви без проблем будете розв’язувати хімічні задачки, на раз-два визначати валентність хімічних сполук та записувати з пам’яті найскладніші рівняння хімічних реакцій.

 

    Усього можна навчити, і хімія не виняток. Тим паче, якщо робити це нестандартними методами, що з першої хвилини закохують у себе учнів. «Знання Онлайн» роблять навчання не мукою, а цікавою наукою, як би це мало бути. Здолаємо разом затхлість і старість шкільної методики. Вчителі «Знань» виступають за новаторство у всьому, що стосується наук та їх освоєння. Приєднуйтесь до школи «Знання Онлайн» та здавайте ЗНО з хімії на максимум! 

 

Читайте також: Онлайн курс "Географія: підготовка до ЗНО"

Опубліковано:

2015-11-18

Розділ: Новини ЗНО