Основні правила успішного репетитора

Авторська колонка Олександри Руденко, педагога, методиста, психолога, організатора Клубу репетиторів, мами трьох дочок.

 

    Успішні репетитори існують. Їх багато. У своїй роботі зустрічалася з ними і точно знаю, що спілкування з успішними репетиторами надихає і надає сили для нових звершень. Однак, не всі репетитори вірять у свій успіх, не всі знають критерії успіху і ті кроки, що приведуть до нього. І якщо ви хочете стати успішним у майбутньому або хочете прояснити для себе, яким репетитором ви є і над чим потрібно працювати, то сьогодні стаття саме для вас.

 

 

    Думки про успішних репетиторів і спілкування з ними перетворилися на 5 основних правил успішних репетиторів.

 

    Правило 1. Ви повинні бути спеціалістом у своєму предметі. Це означає, що ви повинні знати свій предмет і методику його викладання. Якщо ви не впевнені у своїх знаннях, то варіантів два. Ви довго працюєте над собою і вчитеся, а другий варіант - ви чітко розбираєтеся в своїх рамках, обмеженнях і можливостях. Наприклад, якщо ви не впевнені, що зможете підготувати до здачі ЗНО групу одиннацятиклассників, то можна почати працювати з учнями 5-7 класів в індивідуальному форматі.

 

 

    Правило 2. Ви повинні знати, що таке успіх для вас. Розуміння успіху у кожного фахівця може бути різним. Хтось вважає, що це фінансові показники, хтось орієнтується на кількість клієнтів і їх вдячність, хтось на власну популярність і так далі. Однак, крім вас самих ніхто не може знати, що таке успіх.

 

    Правило 3.Чітко ставте перед собою цілі. Наприклад, ви точно знаєте, що ваш успіх - це ціна ваших послуг або визнання вас як професіонала на ринку репетиторських послуг. Тепер складаємо план по досягненню цього успіху і прописуємо цілі і кроки, які приведуть вас до цього успіху.

 

 

    Правило 4. Планування - основа успіху. Коли ви визначилися з успіхом і цілями, переходимо до планування. Ваш план може складатися з одного листочка, але план дій на найближчі 3 місяці для вас повинен бути очевидний. Якщо таких планів ви ніколи не писали, то почніть з простого: 1. Розмістити профіль репетитора на репетиторському порталі. Наприклад, на порталі Репетиторської школи БУКІ або на будь-якому іншому. 2. Підписатися на Безкоштовні корисності для репетиторів від Клубу репетиторів. 3. Проаналізувати досвід інших репетиторів в мережі і т.д. План може бути яким завгодно - важливо його дотримуватися.

 

    Правило 5. Дія, навіть на перший погляд незначна, приводить до успіху. Основне правило успішного репетитора - дія. Втілення планів у життя і їх коригування залежно від результату забезпечать ваш успіх. Метод проб і помилок дає максимальний результат для тих, хто хоче більшого. Дійте, помиляйтеся, знаходьте нові рішення і розвивайтеся!

 

Читайте також: Як вибрати репетитора: рекомендації турботливим батькам

 

 

Опубліковано:

2016-03-28

Розділ: Шкільна освіта