Відкритий семінар для репетиторів від компанії Букі

   Втомилися зводити кінці з кінцями? Не знаєте, як заробити більше грошей, коли навколо зростають ціни і немає роботи? Дізнайтеся, як отримувати достатньо і навіть більше у кризовий період.

 

    27 травня о 14:15 за адресою Проспект Академіка Глушкова 2, корпус 1, аудиторія 200 (Фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка) відбудеться відкритий семінар на тему «Як заробляти репетитору в кризу».

    На семінарі розкриють такі питання:

  1.      Як заробляти репетитору в кризу?
  2.       Психологічний аспект проведення заняття
  3.       Як розвивати креативне мислення в учнів та зробити заняття захоплюючими?

 

    Перед вами виступатимуть спікери, що є репетиторами із великим досвідом за плечима і одночасно засновниками чи активними учасниками компанії. Витратьте лише 1 годину вашого життя, щоб у близькому майбутньому заробляти стільки, скільки ви того бажаєте. І навіть трохи більше… Ми гарантуємо, що час, проведений на семінарі, не буде змарнованим, а послужить на користь вам, вашій родині та вашим учням. Ви нічого не втрачаєте, зате отримуєте корисну інформацію, яку збирали протягом довгого часу тернистим шляхом спроб та помилок.

    Семінар абсолютно безкоштовний, крім того, усі ЗАРЕЄСТРОВАНІ учасники отримають відео семінару в подарунок. Реєстрація проходить за таким посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1XeSHiTFvPH-7imrFtJL9cLybjNviawbu7smJnkER2z0/viewform

 

    Також ми чекаємо від вас каверзних питань, що стосуються професійного чи особистого (якщо бажаєте) життя спікерів. Спробуйте завести у глухий кут людей, що собаку з’їли на репетиторстві. Як вам такий виклик?

    Ми будемо страшенно раді бачити вас, ваших знайомих, бабусь і дідусів на семінарі! Він призначений як для молодих репетиторів, так і досвідчених, із роками чи десятками років досвіду за плечима. Після заходу можна поспілкуватися із колегами та засновниками репетиторської компанії Букі і зігрітись чашкою-другою кави чи чаю. Але погоду обіцяють сонячну! Вас чекають невимушена обстановка і такі ж щирі та сонячні спікери. Не втрачайте свій шанс стати багатшим лише за 1 годину!

 

Дізнавайтеся більше у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/events/1414938538826777/

Вконтакті: http://vk.com/event93309334

 

Опубліковано:

2015-05-06

Розділ: Шкільна освіта