Перемога Букі на Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів. Форум "Idea F"

    17 грудня компанія Букі здобула ще одну перемогу  – репетиторський портал зайняв 1 місце на Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів в секції "Інновації та підприємництво". У подарунок Букі отримала сертифікат на навчання по програмі МВА. Що сказати? Пишаємось, цінимо, бажаємо перемог у майбутньому.

 

     Ця перемога важить дуже багато для компанії, якій немає і 2 рочків. Нагородження відбулось на Всеукраїнському Форумі «IdeaF», націленого на молодь, її ідеї, проекти та ін. А команда Букі складається лише з молодих та ініціативних людей. На Форумі представляли такі секції: «Інновації та підприємництво», «Соціальні проекти», «Адвокація (захист прав та інтересів молоді)», «Спорт та мистецтво».

    Учасники Форуму «IdeaF» мали змогу презентувати свої проекти, послухати нові пропозиції та почути критику щодо них, а також взяти участь у тематичних дискусіях. Наприклад, на Форумі розповіли про ідею  велосипедів на прокат, які можна буде лишати на наступній станції, тобто не повертати у точку відправлення.

 

    Спікери та учасники Форуму піддали ідею критиці, але й запропонували шляхи вирішення можливих проблем. Власне, для цього й існують такі Форуми як «IdeaF»: тут легко знайти однодумців і партнерів, надійних друзів та гідних конкурентів, які будуть стимулювати вас до подальшого руху.

    Велику частку уваги приділяли культурі та мистецтву, яке вважається «душею нації». Насправді, Форум ряснів проектами різних напрямків, суміш яких при позитивній реалізації може стати дійсно вибуховою. Юні хлопці та дівчата здатні покращити благополуччя міста й України більшою мірою, ніж законопроекти і рішення високопосадовців. А все тому, що молодь вкладає у свої стартапи та ідеї душу.    

 

Читайте також: Перемога компанії Букі на конкурсі бізнес-планів

Опубліковано:

2015-12-19

Розділ: Новини компанії Букі