Пластилінова Україна - дивосвіт очима школяра

Усе на світі — казка. І ти, і я.

 

    Запорізький школяр Вадим Болдурат створив справжню казку, яка триває всього лише три хвилини, але у жанрі мультфільму яскраво розповідає про красу нашої Батьківщини.

   

    11-класник із м. Пологи обрав одну із найважчих технологій створення мультфільмів – пластилінову. Вадим використав більше кілограма різнокольорового пластиліну. Процес передбачає ліплення героя, його фотографування, зміну пози і, відповідно, кадру… Не менш кропіткою працею є монтаж та накладення звуку.

 

     Школяр прагнув спонукати громадян України цінувати те, де вони живуть і що мають. Сюжет Вадимових мультфільмів переважно повчальний, юний режисер і сценарист з особливою уважністю ставиться до їх змісту. Іноді в них зустрічаються козацькі мотиви. Мультфільми талановитого мультиплікатора вчителі школи № 2, де навчається хлопчик, показують молодшим учням. Його творіння під назвою "Моя країна - Україна" можна переглянути тут.

  

     Вадим Болдурат бере участь у конкурсах, у тому числі міжнародного рівня. Хлопець каже, що недавно повернувся із Києва, де представляв свою роботу – мультфільм «Планета в наших руках» -  на Міжнародному конкурсі молодіжних проектів з енергоефективності і посів перше місце.

  

    Головними героями його мультфільмів частіше за все є тварини, і це не дивно, адже Вадим хоче бути ветеринаром, однак школяр не зраджує своєму хобі і планує створити цілий мультсеріал.

  

    Такі люди як Вадим Болдурат здатні творити дива. На плечах усіх маленьких (і не дуже) геніїв лежить велика відповідальність. Вони – чарівники, феї, чаклуни і меценати, які згодні поділитися із суспільством своєю невичерпною фантазією та власним баченням подій, що нас оточують. Якщо ж казку не розказати, вона також небезпечна  - особливо для тих, хто в ній є. Справедливо вважають, що ми самостійно створюємо, фактично, ліпимо з пластиліну свою реальність. 

 

Читайте також: Топ-5 світових тенденцій в області освітніх технологій

 

Джерело: http://vesti-ukr.com/kultura/90186-zaporozhskij-shkolnik-sozdal-plastilinovyj-multfilm-ob-ukraine

Опубліковано:

2015-02-27

Розділ: Шкільна освіта