Практичний майстер-клас “Як розвинути феноменальну пам'ять”

    15 листопада на базі простору «Часопис» відбудеться корисний і практичний майстер-клас, присвячений розвиткові феномальної пам’яті.

 

    Навички запам’ятовування потрібні робітнику будь-якої спеціальності. Доведено, що професія дає свій відбиток на пам’ять, але в будь-якому випадку можна її розвинути. А як це зробити пояснить Олексій Бессонов, рекордсмен “Книги рекордів Гіннеса” із запам’ятовування інформації.

 

    Олексій Бессонов розкаже про переваги тренованої і, тим паче, феноменальної пам’яті, продемонструє їх та протестує пам’ять учасників. Мозок людини може зберегти від 1 до 7 млн. мегабайтів інформації. А Олексій повідає, як стати «гуру» в плані пам’яті. Він розкаже про можливості розвитку короткочасної та довгочасної пам’яті та секрети техніки запам’ятовування спецслужб, мнемотехніки та інших корисних принципів у цій галузі.

    Подія відбудеться о 17:00 за адресою вул. Л. Толстого, буд. 3. Вартість відвідування – 100 грн. Перед майстер-класом слід обов’язково зареєструватись.

 

    Навички запам’ятовування потрібні в буденному житті, аби не забути, коли слід забрати дитину зі школи, і в кар’єрі, адже непунктуальний робітник чи, тим паче, начальник,  довго не затримається на робочому місці. А при сучасних обсягах інформації хороша пам’ять просто необхідність. Так, ви можете зменшувати навантаження на ваш думаючий орган, роблячи записи в щоденнику. Однак частину інформації треба тримати в голові.

 

    Олексій Бессонов розповість, як запам’ятати багато, вкладаючи якнайменше. Як експерт, він знає, що навички запам’ятовування краще формуються під час ігрових форм навчання та при виконанні практичних вправ. Майстер-клас буде корисним людям будь-якого віку чи спеціальності, тож не вагайтеся. Ви тільки виграєте від того, що навчитеся основам формування феноменальної пам’яті. 

 

Читайте також: Безкоштовні курси підготовки до ЗНО при КНУ імені Тараса Шевченка

Опубліковано:

2015-11-15

Розділ: Шкільна освіта