Правила вступу до університетів уже затверджені

    Виші України вже затвердили та оприлюднили на своїх офіційних сайтах правила вступу так би мовити «до себе». Як правило, правила прийому мало відрізняються в різних ВНЗ, але деякі університети та інститути мають певні особливості. У 2016 році правила вступу до вишу стверджує його педагогічна рада.

 

    У них має міститись перелік предметів, за якими буде проводитись вступна кампанія (тобто предмети ЗНО чи вступних випробувань), порядок її проведення, строки зарахування на бюджетну та контрактну форми навчання, умови позачергового зарахування та пільги.

    Як завжди, у правилах вступу є інформація про години і дні роботи приймальної комісії, порядок прийому документів для вступу і дати проведення вступних іспитів. Також правила прийому «розказують» про особливості обрахунку конкурсного бала абітурієнта та інші моменти, які можуть цікавити кожного вступника.

 

    Нагадаємо, що у 2016 році у правилах вступу зберігається пріоритетність – попередньо встановлений вступником порядок заяв (від 1 до 15, де 1 вказує на найбільш пріоритетну заяву. Також у правилах мусять бути правила обчислення додаткових балів для переможців 4 етапу Всеукраїнських олімпіад та 3 етапу Малої академії наук.

 

    Загальні правила вступу у 2016 році спільні для всіх вишів, але кожен з них може мати свою специфіку. Не полінуйтеся ретельно перечитати правила вступу, аби уникнути різних казусів. Усі подробиці ретельно прописані у правилах прийому, а за виникнення питань ви можете дзвонити до приймальної комісії у робочі години. 

 

Читайте також: Особливості проведення ЗНО-2016

 

 

Опубліковано:

2015-12-24

Розділ: Новини ЗНО