Пробне ЗНО відбудеться в квітні

    Пробне ЗНО – це тести для майбутніх випускників, які хочуть вступати до університетів. Пробне тестування дає можливість ознайомитись із процесом проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

 

    Реєстрація абітурієнтів для участі в пробному ЗНО в 2016 році триває з 5 до 30 січня 2016 року. Тобто, ще є трохи часу, аби стати учасником пробного ЗНО.

Вартість пробного тестування з одного предмета дорівнює 111 грн.

На пробне ЗНО відведено лише 2 дні:

2 квітня – для української мови і літератури;

9 квітня – для  англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов, математики, географії, історії України, фізики, хімії, біології.

 

    Подробиці щодо проведення пробного незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого ви бажаєтеписати пробне ЗНО. Зважте на те, що завдання, які містять пробні тести, не будуть повторюватись на реальному ЗНО. Будьте розважливими: нехай високий результат, отриманий на пробному тестуванні, вас не окрилює, а низький не надто засмучує.

    Чи варто взагалі витрачати гроші на пробне тестування? Це залежить від вашої впевненості в собі і, як би пафосно це не звучало, психологічних особливостей. Якщо є ризик того, що від несподіванки на справжньому ЗНО ви втратите свідомість, відчуватиме запаморочення і панічний страх, то спробувати варто. Пробне тестування має ознайомлювальний характер. Так ви зможете орієнтовно оцінити свої можливості і самостійно впевнитися в тому, що нічого страшного в ЗНО немає.

 

    Процедура заповнення бланку, розрахунок часу, дисципліна – усі ці фактори надзвичайно важливі при складанні тестування. Якщо на пробному ЗНО ви чогось не збагнули, а потім зрозуміли, де помилка, це знову ж таки прекрасна можливість не повторити це на реальному ЗНО, де кожна помилка зменшує шанси на вступ.

 

    З іншого боку, якщо ви впевнені в собі, поступово готуєтесь до ЗНО-2016 самостійно, на курсах чи з репетиторами, то боятись нічого. Скільки абітурієнтів уже склали тестування, скільки складе ще… Успіхів вам та максимальних результатів! 

 

Читайте також: Вступ поза конкурсом відмінили 

 

 

Опубліковано:

2016-01-21

Розділ: Новини ЗНО