Public Science - популярні лекції про науку в Києві

    6 жовтня 2015 року на базі коворкінгу «Часопис» (простору для підприємців, чия робота пов’язана з інформаційними технологіями) лекторій «PublicScience» представить тему нанотехнологій у медицині. Тема - актуальна, нагальна, свіжа, цікава досвідченим лікарям, молодим науковцям і просто небайдужим людям.

    Варто сказати два слова про лекторій «PublicScience». Це команда молодих людей, що виступають за науку без формальностей, відкриту, доступну і цікаву. Вартість наукової лекції – 120 грн, що включає чай, каву, солодощі для всіх бажаючих. Подумайте: що таке 120 грн? Обід в кав’ярні, похід у супермаркет… Речі буденні. А лекції від «PublicScience» - це нові знання, спілкування із найрозумнішими світу цього, нові знайомства, приємна атмосфера.

 

     Головне – це зустрічі із найвидатнішими вченими різних галузей, яких ви б вряд чи зустріли і тим паче послухали у звичайному житті. Вкладаючи в себе, ви робите внесок для майбутнього розвитку. У «PublicScience» вже пройшли наукові лекції, що стосувались великого адронного колайдера, переваг та недоліків вічного життя, метафізики сну, генно-модифікованих організмів, користі і шкоди від вживання кави, криптографії та криптоаналізу… Як бачите, список тем дуже диференційований . На лекціях виступали професор Клим Іванович Чурюмов, заступник директора Інституту імунології НМУ ім. Богомольця Дмитро Мальцев, асистент кафедри динаміки та міцності Віктор Єщенко та багато інших. А ще більше – попереду!

    Наномедицина – одне із нещодавніх віянь, покликане лікувати від невиліковних хвороб і зробити цей процес швидшим, безпечнішим та доступнішим. Спікер Костянтин Турченюк детальніше розповість про сутність, функції та перспективи нанотехнологій у медицині. Костянтин вже має досвід роботи у цій галузі, який він отримував на теренах нашої Вітчизни, а потім – у Франції та Ізраїлі.

 

    Якщо у вас є інтерес до наномедицини, бажання поглибити свої знання і гарно провести час, вас чекають 6 жовтня на вул. Льва Толстого, 3, у просторі  «Часопис». Можете слідкувати за новими лекціями «PublicScience» у фейсбуці. Ви не пожалкуєте, що обрали таке дозвілля. 

 

Читайте також: Лекція від Букі для студентів КНЕУ

 

 

Опубліковано:

2015-10-06

Розділ: Шкільна освіта