Рейтинг українських ВНЗ: Scopus

«Коли воно своє – воно найкраще» - цитати великих студентів. Насправді, коли навчаєшся у Вищому Навчальному Закладі, ти знаєш його зсередини, усіх його тарганів і метеликів, усі плюси і муніси, усі деталі. І навіть, знаючи найгірші моменти своєї альма-матер, стоїш за неї «горою», а головне, що вона для тебе завжди на першому місці! Та не усі такі романтики, як студенти...Scopus - бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Індексує 18,000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5000 видавців.  Навіть звучить це неромантично, але така їх робота. А у цьому році, на замовлення Освіта.ua було проведено дослідження, на базі якого Scopus створив рейтинг українських ВНЗ.

Станом на квітень 2016 року в базу даних Scopus включені 128 вищих навчальних закладів України , що на 8 вищих навчальних закладів більше ніж у вересні 2014 року.

 

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, заснованим на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань .

Таблицю можна переглянути: http://ru.osvita.ua/vnz/rating/51053/

Опубліковано:

2016-04-19

Розділ: Шкільна освіта