Селфі вбиває. Як не стати жертвою модної тенденції?

    Цього року селфі вбило більше людей, ніж напади акул. Не менше 12 осіб у 2015 році загинуло в інцидентах, пов’язаних із селфі, а поранених набагато більше. Це в той час, коли від акул загинуло лише 8 осіб. Для тих, хто не знає: селфі - різновид автопортрету, суть якого полягає у фотографуванні самого себе на камеру, іноді за допомогою дзеркала чи палки для селфі. 

 

    Останньою жертвою селфі був 66-річний японський турист, що позував із палкою селфі біля Тадж- Махалу.  Він помер від серцевого нападу. Інші загибелі пов’язані із падінням з вершин, автомобільними аваріями, «зустрічами» з потягом. Деякі стріляли в себе під час позування зі зброєю. Країни навіть запускають кампанії щодо боротьби з небезпечними селфі.

    Менше всього хочеться повідомляти отакі негативні новини. Однак, мода на селфі шириться світом. Вгадайте, серед якої вікової категорії це відбувається найшвидше? Правильно: серед підлітків та молоді. Важливо застерегти дітей від травм чи не дай Бог загибелі від такої дрібниці.

 

    Ніхто не забороняє дітям фотографуватись. Але не обов’язково робити це на залізничній колії чи лізти на вершину даху. У житті і так немало небезпек. Не треба наражатися на нові. Цінуйте себе!

 

    До речі, дослідження свідчать, що люди, які «постять» багато селфі, більше схильні до нарцисизму та психопатії. Такі-от наслідки модної тенденції. Збережіть дитину від «чуми 21 століття». Можливо, це більше схоже на абсурд і вам здається, що ми драматизуємо. Але факти говорять самі за себе.

 

    Можливо, треба накласти вето на популярну нині фразу «якщо ти це не сфотографуєш, цього не було» (з англ. – «pics or it didn't happen»). Бажаємо вам жити яскраво і пам’ятати найкращі моменти без фатальних наслідків. Будьте здорові!

 

Читайте також: Вимірювач швидкості автомобіля в момент ДТП

 

 

Джерело: http://www.sciencealert.com/selfies-have-killed-more-people-than-sharks-this-year-reports-show

Опубліковано:

2015-09-24

Розділ: Шкільна освіта