Щасливої дороги, абітурієнти: вступна кампанія 2016

Вищі Навчальні Заклади уже відчинили свої двері перед новими майбутніми професіоналами. Цьогоріч  абітурієнти мають право подати на вступ аж п’ятнадцять заяв на п’ять спеціальностей - за кошти держбюджету. Для вступу на контрактну форму навчання можна подавати необмежену кількість заяв. Абітурієнти, які хочуть стати медиками, фармацевтами та ветеринарами мають право подавати документи тільки в електорнному форматі.

Уже з 11 липня майбутні студенти почали подавати документи до ВНЗ. А починаючи, зі вчорашнього дня почався прийом документів у осіб, які для вступу на навчання повинні проходити творчі конкурси. 

Творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 18 липня до 27 липня 2016 року.Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала та пріоритетності заяв за кожним вищим навчальним закладом, ступенем, спеціальністю, з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Рейтинговий список формується  на підставі визначених вступником пріоритетних спеціальностей
Про умови вступу, можна прочитати: тутОпубліковано:

2016-07-19

Розділ: Шкільна освіта