Швидкість Інтернету у світі: де найшвидший Wi-Fi?

    Інтернет і його швидкість надзвичайно важливі для кожної сучасної людини. Міжнародний союз електрозв’язку опублікував список, де представлені країни із найшвидшим інтернетом у світі.

 

     Згідно із дослідженням, яке базувалось на аналізі швидкості інтернету та відсотку людей, що мають до нього доступ, нам варто переїхати до Південної Кореї для отримання найкращого у світі Інтернет-підключення. Інші розвинуті держави показали нижчі показники, ніж очікувались.

 

    США, наприклад, на 15 місці, після Великої Британії, Австралії та Японії. А Китай тим часом аж на 82 місці, після Маврикію, Бразилії та Домінікани. Цікаво, що досліджування враховувало не лише швидкість Інтернету, що, звичайно, дуже важливо, коли мова йде про підключення до всесвітньої мережі, а й кількість людей із Інтернет-передплат та будинків із персональними комп’ютерами. Тому що немає сенсу проводити мегашвидкісний Інтернет, якщо мало хто зможе мати до нього доступ.

    Після врахування всіх цих факторів дослідники оцінили кожну країну за 10-бальною шкалою, де перше місце посідає Південна Корея із солідною оцінкою в 8,93 бали. Далі йдуть Данія із 8, 88 та Ісландія із 8, 86. Дивно, що Велика Британія стала четвертою, обігнавши Нідерланди та Швецію.

 

    Щодо найнижчих позицій, то останнім у списку є Чад із оцінкою 1, 17. Взагалі, останні 23 місця належать саме країнам Африки, що недивно, якщо брати до уваги постійну фінансову ті політичну нестабільність багатьох африканських країн.

 

    Однак, такі діячі, як Марк Цукерберг, робочі штати Microsoft і Google працюють над тим, щоб скоротити цей розрив. Вони ретельно досліджують шляхи підключення до Інтернет-мережі усієї людської спільноти незалежно від місця проживання. Це означає, що будь-хто матиме доступ до новин, знань і друзів-онлайн, що звучить обнадійливо. 

 

Читайте також: Китайські вчені: як розвивається наука в Китаї?

Опубліковано:

2015-12-08

Розділ: Наука і техніка