Скільки коштує репетитор англійської мови в Києві?

   Скільки коштує репетитор англійської мови в Києві? Цим питання батьки задаються, коли чадо в черговий раз приносить червоний від двійок щоденник, коли і самі діти, і батьки замислюються про майбутню вищу освіту і професію, у зв'язку з переїздом до іншої країни або просто візитом з освітньою або розважальною метою.

 

    Та й репетитора можуть підбирати не тільки для дітей, а й для себе, адже цілі занять бувають різні. Як і ціни. Скільки ж коштує репетитор англійської в Києві?

 

    Як це було раніше: інформація з одного з найпопулярніших форумів UAUA.info:

   Багато води утекло з тих часів. У зв'язку з коливанням курсу, підвищенням цін та й загалом статусу репетиторських послуг ціни за заняття значно зросли. Хоча, ви і зараз знайдете вчителів, які будуть навчати вас за 40 грн/год. Це можуть бути студенти, які набивають руку, або ті ж викладачі в школі, яким або совість, або ще щось не дозволяє брати з учнів більше.

 

    Реальна цінова політика відрізняється залежно від міста та репетиторської компанії. Зрозуміло, що репетитор англійської мови в Києві буде брати більше за свої послуги ніж, нехай навіть з такими ж знаннями, навичками, досвідом, але в маленькому містечку. Для порівняння ми подивилися ціни на одному з ресурсів для пошуку репетиторів:

 

А тепер беремо першу сторінку репетиторів англійської в Києві, тільки на сайті Репетиторської компанії Букі:

    Як бачимо, різниця є. Причому, і з того, і з того сайту ми взяли першу сторінку запиту репетитора англійської в столиці, тобто потрапили в наші скріни тільки найбільш топові репетитори. Ймовірно, така суттєва різниця в ціні за заняття відображає навіть не різницю в досвіді, освіті, методиці... Швидше за все, справа в розвитку репетитора англійської мови себе як бренду, і трохи - в маленькому нахабстві (що в міру дуже навіть корисне) оцінити себе так , як ти вважаєш за потрібне.

 

    Також не треба залишати без уваги цінову політику компанії, адже гроші за певну кількість занять (як правило, 1-2) репетитор змушений віддати за надані йому послуги пошуку клієнтів.

 

    Відповідь на те, що саме формує ціну за заняття репетитора англійської мови та інших предметів, ми спробували знайти серед цільової аудиторії - репетиторів: 

    Звичайно, статистика скромна, але закономірність відстежити можна: ціна за заняття репетитора в Києві та в будь-якому іншому місті враховує багато факторів, оскільки всі ми люди, і для нас не прийнятні тверді канони і жорсткі правила. Нам властиво шукати компроміси, у деяких ситуаціях - підлаштовуватися під інтереси інших. Особливо це характерно для вчителів, які за своєю вдачею - добрі душі, готові жертвувати собою заради інших.

 

    Будьте пильні при виборі репетитора і ніколи не довіряйте односу джерелу. Краще порівняйте ціни, досвід, освіту різних репетиторів англійської, запитайте ради у знайомих, поцікавтеся подробицями про тих чи інших репетиторів у менеджерів, щоб ціна дійсно відображала якість послуг, але при цьому не була завищеною і невиправданою планкою.

 

Читайте також: Ольга Лихоман - репетитор з великої букви "Р"

 

 

Опубліковано:

2016-04-27

Розділ: Шкільна освіта