Сьогодення та майбутнє онлайн освіти

Потроху освіта переноситься в Інтернет - вже не в дивину заняття по Skype, освітні вебінари і статті. А ви замислювалися, що все-таки є різниця між методикою викладання онлайн і оффлайн? Роками перевірені методики не підійдуть для особливої ​​форми навчання, в якій немає безпосереднього контакту між учнями або студентами і викладачем.


Потрібні нові напрацювання, причому вони повинні постійно коригуватися у силу швидкої зміни інформації та необхідності безпосереднього застосування отриманих знань. Кому потрібні ваші знання, якщо їх не можна використовувати на ділі?

Так, в інтернеті маса інформації, і кожен має право самостійно вибирати собі те, що йому подобається. До чого тоді онлайн-платформи і сайти? Їх перевага - це збереження і оновлення тільки найнеобхіднішого.


Раніше онлайн-навчання було досить примітивним: учитель зачитує вам матеріал, ставить питання. Те ж саме з консультаціями по Skype. Сьогодні можна створювати LMS - системи управління навчанням. І ці системи вимагають постійного «update» - інакше вони теж кануть в небуття.

Зараз онлайн-платформи видають сертифікати, але на ділі це просто папірці. Можливо, в майбутньому будуть існувати сертифіковані центри, які будуть перевіряти якість ваших знань і навичок.


На що повинні орієнтуватися освітні сайти онлайн? У першу чергу, отримання навичок. До біса знання. Також слід організувати допомогу в працевлаштуванні після проходження навчання на таких платформах. І потрібно, щоб було де перевірити отримані навички - надати плацдарм для практики.


Ось трохи онлайн-курсів від кращих вузів світу:
UMass Boston OpenCourseWare

Khan Academy

Udacity

Open Yale Courses

MIT Open Courseware

 

Читайте також: Модна онлайн-платформа від університету

 

 

Опубліковано:

2016-04-18

Розділ: Шкільна освіта