Стажування в INTERPOL

   Міжнародна організація INTERPOL запрошує студентів та випускників з країн-членів INTERPOL (190 країн) взяти участь у програмі стажування.

 

    Учасники програми отримають можливість ознайомитися з роботою міжнародної організації, дізнатися про принципи співробітництва органів внутрішніх справ, попрацювати в мультикультурному середовищі й отримати корисні навички роботи в міжнародній міжурядовій організації з питань безпеки.

 

    Стажування триватиме від 2 до 11 місяців (залежно від можливостей заявника) у головному офісі INTERPOL у Ліоні, Франція, або в одному з регіональних бюро, розташованих у Буенос-Айресі, Сан-Сальвадорі, Яунде, Абіджані, Найробі, Хараре і Бангкоку.

 

    На стажування запрошуються студенти або випускники українських вищих навчальних закладів. Стажери отримують щомісячну стипендію у розмірі 550 євро. Вимоги до кандидатів: громадянство України; вік - від 18 років; знання англійської мови та / або одного з офіційних мов організації (французької, іспанської, арабської).

 

    Для участі у стажуванні необхідно заповнити бланк заяви та відправити його в Human Resources Sub-Directorate.

 

    Нагадаємо, що INTERPOL – це найбільша міжнародна організація кримінальної поліції, метою якої є об’єднання поліції всього світу для досягнення його безпеки. Коротше кажучи, одна із тих організацій, яка прагне «миру в усьому світі», а саме утопічного бажання викоренити злочинність і розбій. Так чи інакше, мета благородна. INTERPOL  забезпечує цілеспрямовану підготовку, експертну підтримку розслідування, найсвіжішу інформацію і захищені канали зв'язку. Ця комбінована структура допомагає поліції на місцях зрозуміти тенденції злочинності, аналізувати інформацію, проводити операції і, у кінцевому рахунку, арешт максимальної кількості злочинців.

 

    Стратегічними пріоритетами організації є:

  •  забезпечення глобальної інформаційної системи поліції;
  •  цілодобова підтримка поліції і правоохоронних органів;
  • інновації, створення потенціалу та дослідження;
  • надання допомоги в ідентифікації злочинців і злочинів;
  •  забезпечення організаційного здоров’я та стабільності;
  • консолідація інституційної структури.

    INTERPOL співпрацює з ООН, ЄС, Великою вісімкою та багатьма приватними компаніями. Таким чином, робота у великій престижній організації може відіграти вирішальну роль у майбутньому студента. Феномен глобалізації робить можливою активну співпрацю між багатьма організаціями, компаніями та фізичними особами з різних частин світу. Детальніше з умовами стажування можна ознайомитись тут

 

Читайте також: Нобелівська премія для вчителів

Джерело: http://ru.osvita.ua/abroad/46097/

Опубліковано:

2015-02-24

Розділ: Шкільна освіта