Створено Асоціацію репетиторів України

   Першого місяця осені 2015 року виникло нове ядро української освіти – Асоціація репетиторів України. Це некомерційний проект для учнів, студентів та репетиторів, межа між якими стирається із плином часу.

 

    Асоціація репетиторів України має на меті проведення тренінгів, конференцій та семінарів для викладачів будь-якого віку та компетенції. Ця громадська організація може стати осередком освіти без формальностей, місцем креативного відпочинку і обміну досвідом. Асоціація репетиторів створюватиме методичні матеріали для викладачів і навчальні – для учнів. Для останніх діють курси підготовки до ЗНО «Галілео».

 

    Заняття безкоштовні. Вони будуть проходити за адресою проспект Академіка Глушкова 2, корпус 1 (фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка). Точну дату початку курсів повідомлять у кінці жовтня. До речі, уже почався запис репетиторів на курси «Галілео». Згадайте, що людина має робити 1 добру справу щодня. Як щодо соціального репетиторства? Така практика лише розвине ваші здібності як репетитора і, на додачу. допоможе всім бажаючим вступити до омріяного навчального закладу.

    Вимоги до репетиторів «Галілео»: досвід підготовки до ЗНО і можливість приділити учням 1,5 години на тиждень. Уявіть, скільки дітей ви ощасливите, якщо погодитесь стати їх наставником, ментором, чи не рідною матір’ю (батьком)… Іноді вчителі справді стають рідними для учнів. Напишіть на пошту Асоціації info@aru.in.ua і станьте членом освітньої команди!

 

    На додачу, учні курсів «Галілео» матимуть вільний доступ до курсів школи «Знання Онлайн». Не варто переживати на рахунок якості викладання: репетитори заздалегідь проходять співбесіду із засновниками громадської організації, щоб надати учням найякісніші освітні послуги. Це перша і далеко не остання ініціатива творців Асоціації репетиторів України. Долучайтеся до репетиторського об’єднання. Тут чекають саме на вас.

 

    Асоціація репетиторів України має на меті стати школою нового формату для учнів та студентів і вищою школою для репетиторів. Ділитися і переймати – хіба це не запорука успішного викладання? І ви можете її реалізувати, ставши членом Асоціації репетиторів України. 

 

Читайте також: Public Science - популярні лекції про науку в Києві

 

 

Опубліковано:

2015-10-19

Розділ: Шкільна освіта