ТОП-10 можливостей для школярів, студентів та освітян

Що: Стипендії від уряду Данії для студентів
Де: Данія
Коли: до 15 жовтня 2016 (протягом року)
Деталі: Уряд Данії запрошує успішних та талановитих студентів на навчання. Подробиці щодо стипендій потрібно дізнаватися на сайтах університетів, в які хочуть вступати студенти, оскільки саме виші Данії керують цією програмою.
Виплати мають дві складові і можуть повністю чи частково покривати оплату за навчання та витрати на прожиття.
Детальніше тут.Що: Грантова програмам від National Geographic «Молоді дослідники» для археологів, антропологів, екологів, біологів, геологів, фотографів та всіх зацікавлених у збереженні навколишнього, тваринного світу та архітектури. (від 18 до 25 років)
Де: Азія
Коли: Заявки приймаються протягом року
Деталі: Головна мета проекту – підтримати спеціалістів, які воліють реалізувати свій проект чи провести польове дослідження в одній з 18 країн Азії. Ті, хто отримають грант матимуть можливість стати частиною команди таких програм як National Geographic: the Committee for Research and Exploration, the Expeditions Council, the Conservation Trust.
Грант: від 2 000$ до 5 000$
Контакти:
Committee for Research and Exploration: cre@ngs.org
Conservation Trust: conservationtrust@ngs.org
Еxpeditions Council: council@ngs.org

Подати заявкуЩо: Конкурс філософського есе присвячений 160-річчю з дня народження Івана Франка та 25-річчю незалежності України.
Де: Національний університет “Острозька академія”
Коли: 10 листопада
Деталі: Кафедра культурології та філософії НаУ «Острозька академія» запрошує учнів 9-11 класів та студентів ВНЗ узяти участь у Всеукраїнському конкурсі філософського есе. Його проводять у рамках відзначення Всесвітнього дня філософії за регламентом ЮНЕСКО. Цього року традиційний круглий стіл, який відбудеться в НаУ «Острозька академія» з нагоди Дня філософії, буде присвячений 160-річчю з дня народження Івана Франка, а також 25-річчю незалежності України. Темою есе пропонують один із запропонованих висловів за посиланням тут.Що: Освітній проект від Gava для молоді з України
Де: Медійний клуб «Чиста політика»
Коли: Один раз на місяць
Деталі: Команда студентів та старшокласників із 7 країн світу створює платформу, яка об’єднає молодь з України та інших держав у прагненні отримати унікальні знання.Організатори запрошують на зустріч видатних діячів певної професії та у вільному форматі обговорюють із ними події у країні, світі, просять поради та влаштовують дискусії.Gava збирає активну молодь у Чернігові на цілий день, даючи їм можливість знайти нові знайомства для дружби, співробітництва чи роботи.
Ціна: 150 гривень
Детальніше тут.Що: Стипендії на докторантуру в Кембриджі
Де: Кембриджський університет
Коли: до 07 грудня 2016 року
Деталі: Стипендіями нагороджують успішних кандидатів на отримання докторського ступеня в будь-якій сфері, представленої в Кембриджському університеті. У суму входять кілька компонентів: оплата авіаквитків і візи та виплата на студентські витрати 14600 фунтів стерлінгів на 12 місяців.
Детальніше тут.Що: П’ятдесятий конкурс Time Capsule Competition
Де: Відень, Австрія
Коли: 25-26 листопада
Деталі: Конкурсантам потрібно зняти відеозвернення просвої надії, мрії та проблеми щодо промислового розвитку. Організатором конкурсу є організація UNIDO, яка займається сприянням промислового розвитку для скорочення бідності та стійкості навколишнього середовища. UNIDO та AIESEC створили глобальну платформу для дослідження та розвитку лідерського потенціалу молоді.
Детальніше тут.

Подати заявку
Що: Стипендії від центральноєвропейського університету для студентів 50 спеціальностей
Де: Central European University
Коли: до 01 лютого 2017 (2017-2018 навчальний рік)
Деталі: Центральноєвропейський університет у Будапешті пропонує стипендії для навчання на 50 різноманітних спеціальностях. Студенти-магістри та аспіранти з будь-якої країни можуть отримати різні гранти, які можуть повністю чи частково покрити оплату за навчання та проживання в Угорщині.
Детальніше тут.
Що: Курс «Стратегії сучасних письменників» для журналістів, PR-менеджерів, письменників та усіх, хто працює з текстами
Де: Київ, вулиця Хрещатик 20-22
Коли: 15-16 жовтня
Деталі: 4 лекції з українською письменницею Оксаною Забужко поділиться з гостями досвідом писання, роздумами про тенденції в сучасній літературі та практичним порадами.
Детальніше тут.
Ціна: 400-500 гривень
Контакти:
Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org @ gmail.com)Що: Стипендійна програма SEED Grant від WNISEF
Де: США
Коли: Протягом року
Деталі: Мета програми – надати можливість молодим менеджерам України отримати знання у діловій сфері в США. Надаються стипендії тим вихідцям з України, кого вже зарахували на одну з 50 найкращих програм MBA. Кандидати мають право на отримання SEED Grant, якщо вони погоджуються повернутися після навчання в Україну, щоб жити та працювати тут щонайменше на 3 роки, інвестуючи свої знання, вміння та навички у трансформацію своєї країни.
Детальніше тут.
Що: Стипендійна програма фонда імені Фріца Тіссена для молодих науковців
Де: Німеччина
Коли: Протягом року
Деталі: Стипендії надають для дослідження у вищих навчальних закладах та некомерційних організаціях Фонд заохочує двостороннє наукове співробітництво із залученням німецьких та закордонних університетів.Стипендія охоплює цілий ряд гуманітарних, соціальних і природничих наук, серед яких: історія, лінгвістика, філософія, економіка, соціологія, політологія, міжнародні відносини, медицина та ін. Стипендія надається іноземним науковцям, які мають ступінь PhD (чи еквівалент), здобутий не раніше, ніж 2 роки тому. Фонд не фінансує написання кандидатських чи докторських дисертацій. Пропонований кандидатом проект дослідження має мати чіткий робочий план на терміни виконання
Стипендія: 1700 євро на місяць (сума не оподатковується). Стипендія надається терміном на один рік. Особисті доходи стипендіатів не повинні перевищувати 500 євро.
Контакти:
E-mail: fts@fritz-thyssen-stiftung.de

Подати заявку

Опубліковано:

2016-10-01

Розділ: Шкільна освіта