Тетяна Козицька - репетитор з біології та хімії у Києві. Як стати брендом репетиторства?

   Спілкування с Тетяною Козицькою дає нове уявлення про професію репетитора. Навряд чи вам вдасться знайти кращого репетитора з біології і хімії в Києві. Тетяна Володимирівна – новатор у сфері приватного навчання. Чому? Читайте далі.

 

    Своїм прикладом Тетяна доводить правдивість вислову «вік живи – вік учись». З 8 класу вона активно цікавилась викладанням, і вже після 1 курсу почала додатково займатись з дітьми, причому абсолютно безкоштовно. Перша ставка розміром в 10 грн видається навіть смішною. Для Тетяни завжди на першому місці були любов до біології і хімії та бажання навчити дітей. Навіть зараз вона робить знижки для найталановитіших учнів, бо надзвичайно любить дітей, тим паче тих, у кого горять очі і є непереборне бажання вчитись.

    Після успішного завершення магістратури у Шевченківському виші репетитор проходила біологічну аспірантуру, де вивчала токсичність наноматеріалів і отримала ступінь кандидата біологічних наук. До речі, до наукової роботи Тетяна Козицька запросила студентів біологічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, які під її керівництвом неодноразово отримували стипендію "Завтра UA" фонду Віктора Пінчука. Вислів Ломоносова «спокою мій дух не знає» якнайточніше характеризує Тетяну: вона отримує 2 вищу освіту, на цей раз в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

 

 

    Слід сказати, що ця молода жінка зробила титанічну працю, перевернувши з ніг на голову наше розуміння навчального процесу. Тетяна займається тільки з групами дітей, де зазвичай присутні 3-4 чоловіки (+1 у випадку, якщо дитина відпрацьовує пропущені заняття). Перед ЗНО проводять узагальнюючі лекції по 7-8 чоловік. Головне те, що коефіцієнт корисної дії у групових заняттях став вищим. Однак основні зміни в концепції занять несуть якісний характер: Тетяна Володимирівна створила унікальні анімовані презентації, а також авторські тести і посібники. Її навчально-методична база постійно оновлюється, і на всіх матеріалах є авторське право.

 

     У цілому можна виділити такі переваги групового навчання:

  • Працює система заохочення (за успішність діти отримують цукерки чи інші маленькі призи);
  • Використовується ігрова форма навчання;
  • Обов’язкове усне опитування. Як каже сама Тетяна, сьогоднішньому поколінню «зношних» дітей важко опанувати страх на тестуванні, а усне опитування закріплює знання і допомагає приборкати тривогу;
  • Навчання у групах дає можливість витримати заняття тривалістю в 3,5-4 години (заняття експрес-курсу, про які поговоримо пізніше);
  • Усі необхідні матеріали для навчання надає репетитор: кольорові конспекти, домашні та контрольні завдання, презентації і таблиці. Більше ніяких додаткових посібників сумнівної якості, де матеріал викладено незрозуміло, а на додачу є незліченна кількість помилок, як граматичних, так і змістовних.

    Старання не були марними: клієнтська база стабільно зростає. Після першого знайомства дитина отримує «Пам’яталочку майбутнього абітурієнта»(теж ноу-хау репетитора), де написано про всі аспекти ЗНО, умови співпраці, всі права і обов’язки учнів. Заняття проходять 1 раз на тиждень, однак цього навантаження вистачає з головою. Вдома і на занятті діти вирішують багато завдань, оцінки за які конвертуються в бал ЗНО. Після Нового року формується «експрес-курс» - 3,5-4-годинні заняття, про які ми згадували раніше. Практика доводить, що вони нічим не гірші від стандартних групових занять, адже майже всі діти отримують результати 190+ за ЗНО з біології і хімії, середній результат – 193-195 балів. Вражає, чи не так? Після «муштри» під керівництвом Тетяни Козицької діти пишуть ЗНО з біології та хімії за 40-60 хвилин.

 

 

    Насправді, ця сильна і розумна людина – тендітна жінка, яка завжди виступає за естетику в усьому, у тому числі організації навчального процесу. Тетяна має велику бібліотеку, де представлено чимало цінних зразків біологічної та хімічної літератури. Також вона малює і використовує асоціації для кращого запам’ятовування. Бачили б ви наше здивування, коли Тетяна Володимирівна встала із-за столу і почала показувати на собі мітохондрію. Ну як тут не запам’ятати? Цікавим фактом біографії репетитора є те, що дідусь читав їй на ніч Василя Сухомлинського. Можливо, саме це сприяло тому, що Тетяна стала творчою людиною.

 

    Ви не повірите, але репетиторство, навчання і викладання  - далеко не всі заняття Тетяни Козицької. Також вона керівник секції Київського відділення МАН. Цього року 2 її учні отримали 2 та 3 місця на Всеукраїнському етапі МАН. На думку Тетяни Володимирівни, репетитор не може підготувати олімпіадника, бо починає працювати з дитиною, як правило, в 11 класі. Однак, вона мріє виховати міжнародного олімпіадника. А ми знаємо, що мрії здійснюються.

 

    Наша оповідь про Тетяну Володимирівну Козицьку добігає кінця. Наостанок хотіли б вам повідомити, що читають кращі з кращих репетиторів. Тетяна залюбки назвала ТОП-5 своїх улюблених книг:

  1. Карлос Кастанеда. «Подорож в Ікстлан».
  2. Новий Заповіт.
  3. Джеймс Уотсон. «Подвійна спіраль».
  4. Василь Сухомлинський. «Листи до сина».
  5. Віктор Шаталов. «Куди і як зникли трійки?»

 

    Запорукою успіху для репетитора на думку Тетяни є любов до учнів, вміння їм подобатись, звичайно, якісна освіта, здатність «опуститися до рівня дитини», себто, відчути себе дитиною, і відмова від академізму. Як Тетяна все встигає? Вона користується Богушбуком – спеціальним органайзером для ведення справ. Таким чином, навички тайм-менеджменту відіграють не останню роль у репетиторській справі. Приєднуйтесь до навчального центру Тетяни Козицької та отримуйте найвищі бали! 

 

Читайте також: Я - репетитор! Олексій Куліш - один з найкращих репетиторів Києва

 

Опубліковано:

2015-09-06

Розділ: Шкільна освіта