У київських університетах можна буде здати кров і перевіритися на віруси

Фестиваль «Упирівка», зініційований студентами організації «Свіжа кров» та покликаний допомогти хворим міських столичних лікарень, успішно пройшов у попередньому році. Аналогічна акція «Be my donor» пройде в 2016 році у трьох українських навчальних закладах: КПІ, КНЕУ і КНУ. «Свіжа кров» вже знайшла 455 донорів, що допомогли врятувати 1500 людей. Звертаємось до українського студентства. Не будьте байдужими до тих, хто потребує вашої підтримки. Тим паче, це зовсім нескладно.

11 лютого акція пройшла в КНЕУ, 15-го лютого пройде с 13:00 до 19:00 в НТУУ «КПІ», 16 лютого - в Інституті міжнародних відносин і на журналістському факультеті університету Шевченка. Окрім того, що ви своїм невеликим внеском можете врятувати людей, можна буде безкоштовно перевірити кров на віруси: СНІД, сифіліс, гепатит С. Буде й розважальна програма: в івент-зоні покажуть короткометражні фільми про кохання, а активних учасників нагородять призами за Селфі.

Тобто, все має пройти весело, інноваційно і корисно. Акція «Be my donor» також прагне залучити студентів до системної здачі крові, адже це проходить безболісно. Для кожного з нас це + до карми, а ще чергова можливість перевірити, чи все добре з вашим здоров’ям.

Мабуть, саме такими мають бути молодіжні акції: під егідою милосердя, добра та любові. Усі потенційні донори мають бути зареєстрованими. Реєстрація проходить за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1LRssYkzQUYk70jracz32oGDoJm-hIL14xLj1iBuop1o/viewform

Трохи вашої крові можуть бути рятівними. Трохи вашої крові можуть дарувати життя. Реєструйтеся і приходьте на акцію «Be my donor».

Опубліковано:

2016-02-15

Розділ: Шкільна освіта