Учнівська олімпіада МАУП - виграй 20000 грн

 

    Важливу роль у здійсненні певних справ і втіленні мрій відіграє мотивація, тобто те, що допомагає зрушити гори попри всі негаразди і перепони. Дійсно, уявляючи кінцевий результат, не так вже й важко віддати всього себе і свій час для отримання бажаного. Для учнів українських шкіл з’явилась ще одна можливість отримати фінансове винагородження за свої знання і виснажливі години навчання.  

 

    У найбільшому економіко-гуманітарному внз України - Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП) - почалася реєстрація на Олімпіаду для 11-класників загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.

 

    Метою учнівської олімпіади є прагнення виявити талановитих учнів, допомогти їм у виборі майбутньої професії і розвиватися далі в обраних напрямках. Кожен учасник має можливість отримати грошову нагороду від 5 000 до 20 000 грн і знижку на навчання в академії. Олімпіада проводиться з3-м дисциплін: «інформатика та інформаційні технології», «основи правознавства» та «психологія». Учні проходять змагання в 2 етапи.

 

    На першому етапі учасники в онлайн-форматі проходять комп'ютерне тестування на порталі МАУП, яке складається з 12-ти завдань. Якщо учасник набирає більше 51-го бала зі 100 можливих, він переходить до другого етапу учнівської олімпіади. Другий і фінальний етап олімпіади проходитиме у Міжрегіональній академії управління персоналом в очній формі.

 

    Переможцям олімпіади (I місце) надається грошова винагорода в сумі 20 000 гривень і знижка 20% від вартості всього терміну навчання в МАУП, за II місце - грошова винагорода в сумі 10 000 гривень і знижка 10% від вартості всього терміну навчання в академії, за III місце - грошова винагорода в сумі 5000 гривень і знижка 5% від вартості всього терміну навчання в академії. Реєстрація для участі в Олімпіаді вже почалася на сайті olimpiada.maup.com.ua і триватиме до 28 лютого 2015 року.

 

    Як-то кажуть, катюзі по заслузі. Кожний, хто вважає себе гідним суперником, може спробувати свої сили і довести, що має талант.

 

Читайте також: Вища освіта в Румунії

 

 

Джерело: http://ru.osvita.ua/school/45829/

Опубліковано:

2015-02-12

Розділ: Вища освіта