Україна Speaking: можливості

2016 рік почався уже більше двох місяців тому, і з самого початку рік обіцяв бути неймовірним. Не можливо не відзначити те, що 2016 за указом президента проголошено Роком англійськоі мови! Багато безкоштовних курсів та різних можливостей було створено для українців. Тому, дійсно, вивчити іноземну (першу міжнародну) мову зараз надзвичайно просто - головне бажання. Зараз хочемо згадати про чи не наймасштабніший проект з початку року з цієі нагоди - Україна Speaking.

«Україна speaking» - перша україномовна спільнота, присвячена вивченню англійської. Це національна програма з популяризації та вивчення іноземних мов в Україні, яка координується командою Go Global, та вже підтримана ключовими гравцями з державної сфери, зі сфери бізнесу, культури, а також іноземними донорами, включаючи посольства США, Канади та країн Євросоюзу.

Мета:

Підняти проблему вивчення іноземних мов, привернути увагу молоді та надати доступ до можливостей. Команда «Україна speaking» запрошує до співпраці та взаємодії університети, мовні школи, ІТ школи, студентські організації, кінотеатри, коворкінги, бібліотеки.

На підтримку національної програми Україна Speaking by Go Global Президент оголосив 2016 рік Роком англійської мови. Україна Speaking працює над проведенням інформаційної кампанії з популяризації іноземних мов (це вже роблять кінотеатри Multiplex), заохоченням кінотеатрів показувати кіно мовою оригіналу, зробити знання англійської обов’язковим для держслужбовців (тестування діючих працівників, навчання держслужбовців), “Вчителі англійської мови – агенти змін” – вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови, запровадження програми запрошення в Україну носіїв іноземних мов.

london

Топ 5 успіхів команди GoGlobal та проекту УкраїнаSpeaking:

1. Президент України підписав Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».
2. Адміністрація Президента почала приймати виключно фахівців із знанням англійської.
3. У кінотеатрах України з’явились фільми мовою оригіналу.
4. Стартував проект “Вчителі англійської мови – агенти змін”.
5. Дослідження компанії TNS, що було оприлюднене наприкінці 2015 року, продемонструвало готовність населення України вивчати мови.


У планах:

1. Запуск онлайн-курсів із вивчення іноземних мов.
2. Запуск тренінгів для вчителів англійської мови в рамках проекту “Вчителі англійської мови – агенти змін”.
3. Запуск спікінг-клубів у вищих навчальних закладах.
4. Залучення мовних волонтерів у табори та школи в Україні.
5. Запуск англомовного контенту на вітчизняних телеканалах. Можливості спілкуються іншою мовою!

Опубліковано:

2016-03-05

Розділ: Шкільна освіта