Українські та Польські університети запустять програму подвійних дипломів

Українські та польські Вищі навчальні заклади планують запустити програму подвійних дипломів. Це питання підіймали Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Віце - прем'єр - міністр, Міністр досліджень і вищої освіти Польщі Ярослав Говін.

«Ми обговорювали програму подвійних дипломів між польськими та українськими університетами , коли студент , навчаючись на спільних програмах , може отримати два дипломи - польського та українського зразка. Це дозволить відкрити додаткові можливості для студентів і поглибить співпрацю українських і польських ВНЗ», - про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич після зустрічі з міністром науки і вищої освіти Ярославом Говіно.


Картинки по запросу подвійні дипломи студвей

Це лише одна із складових польсько-українських угод про поглиблення співпраці у сфері вищої освіти та науки. Адже разом з запуском програми подвійних дипломів планується створення спільної Інтернет-платформи для Вищих навчальних закладів Польщі та України. Це допоможе поглибити та закріпити партенрські стосунки між ВНЗ.

За словами Ярослава Говіна, договір щодо проекту та платформи буде підготовлений та підписаний уже в грудні 2016 року. Польський міністр в цей час планує відвідати Київ.

Лілія Гриневич також повідомляє, що наразі існує певна непропорційність між студентами та викладачами. Адже перші – беруть участь в програмах мобільності,а другі – ні. Тому голова Міністерства освіти вважає, що програми такого зразка між Польщею та Україною допоможуть покращити ситуацію для педагогів та науковців також.

Опубліковано:

2016-09-09

Розділ: Шкільна освіта