Вік живи - вік учись: стажування для викладачів

Вік живи – вік учись! Актуальність цієї цитати тільки збільшується, тому що з кожним роком у світі з’являється мільйони нових можливостей для навчання. Будь-хто зараз може обрати собі освітю програму, стажування, чи курси, не залежно, від віку та сфери діяльності.

Перш за все, завжди навчатись мусять, хто? Вірно – викладачі, тому що щороку навчаючи нових студентів вони можуть зіткнутися з тим, що їх досвіду і знань – замало. Адже, ми знаємо, що кожне наступне покоління – краще, розумніше і швидше розвивається.

Не тягнемо кот за хвоста. А одразу, пропонуємо викладачам: якщо Ви спіймали на думці себе, що потрібно підвищи кваліфікацію, або просто спробувати щось нове, читайте уважніше:«Інструменти підтримки мобільності науковців в фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки».

 

Цільова група проекту: викладацький склад Вищих Навчальних Закладів України, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ (30 осіб).

Тривалість стажування: 7 днів (14-20 листопада 2016 року), м. Лодзь, Польща

Тематика стажувань:

трирівнева система вищої освіти та кваліфікаційні рівні європейського освітнього простору. Їх порівняльний аналіз з українськими відповідниками. Рівні та засади визнання українських освітніх документів в європейському освітньому просторі.

проектний підхід в організації навчального процесу в європейських університетах. Формування навчальних планів з застосуванням проектного підходу

практична реалізація в рамках організації навчального процесу принципу мобільності студентів та викладачів через використання спеціалізованих фондів ЄС, призначених для фінансування компоненту мобільності.

робота над власними обмінними, навчальними та дослідницькими проектами, фінансованими з джерел ЄС: приклади, досвід, вимоги до учасників подібних проектів.


Академічна мобільність науковців: компонент Кюрі-Склодовської в рамках Горизонт 2020, Еразмус+, Polonez (друга хвиля).

Програма стажування передбачає 108 годин (72 години  лекційних та практичних занять та 36 годин самостійної роботи).

Сертифікат – офіційний сертифікат про отримання післядипломної освіти.

Робочі мови: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською та німецькою мовами.

Вартість: 1700,00 грн та 400,00 Євро.

Включає в себе: проїзд, проживання (2-х місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікат, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).

Для участі в проекті необхідно надіслати заповнену анкету та CV (українською мовою) на адресу: cons.ceasc@gmail.com з приміткою "lodz_ERK_2016" до 1 жовтня 2016 року включно.

 

Опубліковано:

2016-04-15

Розділ: Шкільна освіта