Вікіпедія оголосила конкурс на написання статтей з фізики та астрономії

    Юні фізики і астрономи! Хочете відчути себе справжніми вченими? Вікіпедія оголосила конкурс статей з фізики та астрономії, переможці якого отримають грошові призи.


    WikiPhysContest - цей самий конкурс з написання статей. Триває він з 1 квітня по 4 травня 2016 року. Переможці будуть відомі 14 травня. Стривайте, які переможці? Спочатку ж треба дізнатися про умови конкурсу.


Статті можна писати в двох категоріях:
- Теоретична фізика та фізика ядра і елементарних частинок;
- Астрономія і фізика Космосу.

    Чому саме ця сфера? Справа в тому, що публікації у сфері фізики і астрономії складають більшість публікацій в Україні та є найбільш передовими. І це одночасно з тим, як розділ фізики та астрономії слабо представлені в українській Вікіпедії.


    Для кого призначений конкурс? Перш за все, це студенти старших курсів та аспіранти молодших. Кількість статей, які ви можете створити або відредагувати, довільна. Точно, у конкурсі беруть участь не тільки нові, але і відредаговані вами статті. Причому після корекції вони повинні бути як мінімум на 50% більше попереднього варіанту.


    Сумарний обсяг повинен бути не менше 15-ти кілобайт. Щоб стати учасником конкурсу, потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії. Критерії оцінювання:
- Наявність помилок;
- Оригінальність;
- Унікальність;
- Наявність посилань, які розкривають зміст статті.


    Шкала оцінювання варіюється від 1 до 10 балів. Журі конкурсу - вчені, астрономи і фізики. Досить ховати свої ідеї і таланти! Нарешті ви зможете отримати по заслугах в хорошому сенсі слова. Детальніше про умови можна дізнатися на сторінці в самій Вікіпедії.

 

Читайте також: Правила життя Кріса Хедфілда: як втілити мрію у життя?

 

 

Опубліковано:

2016-03-28

Розділ: Шкільна освіта