Як працюють сайти для репетиторів?

Справжня цінність завжди у майбутньому.

 

    Репетиторські сайти… Навіщо їх створюють? Інвестиція в освіту – одне із найвигідніших вкладень, а репетитор – посередник між дитиною і світом науки. Послуги репетитора необхідні, щоб підтягнути математику, фізику, хімію (найважчі дисципліни, як-не-як), досягти успіху у складанні ЗНО та ДПА або просто вивчити англійську чи інші іноземні мови.

 

То бути таким сайтам, чи не бути? Бути!

    Задумка створення двостороннього зв’язку між репетиторами та учнями прийшла до нас із-за кордону. Ця ніша почала розвиватись у Європі та Америці ще в минулому столітті, а успіх сайтів для репетиторів свідчить, що комусь це треба. І навіть дуже.

 

Потрібен репетитор, терміново і без початкового внеску!

    Сьогодні газетні оголошення вже не мають минулої популярності. Ми нерозривні із віртуальним світом, тому заголовки «шукаю репетитора» навряд чи привертатимуть значну частину клієнтів. Набагато зручніше звернутися до розумної пошукової системи, яка сама знайде та обере нам викладача. Завдання популяризації такої системи взяли на себе репетиторські компанії. У кожній з них існує база викладачів, яка дає інформацію про вчителя і забезпечує швидкість зворотнього зв’язку.

 

     Загальна база є своєрідним каталогом, де найбільш популярні «товари», «вершки» знаходяться у передніх рядах. Кожен сайт має власну систему оцінювання (зірочки, бали – як у дитячому садку), що враховує досвід репетитора, його заслуги, нагороди і т.д. Отже, Ви можете не виходячи з дому коротко ознайомитись із резюме вчителя.

 

Основні переваги

    Репетиторські компанії абсолютно безкоштовно здійснюють пошук викладачів для клієнтів і так само безкоштовно проводять реєстрацію «новачків». Вибір репетитора проходить за класичним принципом соціальних сайтів – одним натиском кнопки. Далі менеджер уточнює деталі у майбутнього клієнта і того, хто надаватиме репетиторські послуги. Обидві сторони вирішують, де проходитимуть заняття: вдома у вчителя чи дитини, завершальним етапом є зустріч і подальша співпраця (якщо уроки проходитимуть вдало і будуть подобатись як дитині, так і батькам).

 

    Невеликим недоліком є те, що керівники сайтів не в змозі проконтролювати компетентність усіх репетиторів, окрім тих, що мають позитивні відгуки і різного роду почесні звання та заслуги. Але діалог між менеджером та батьками дає можливість поступово відсіяти випадкових людей.

 

Додаткові бонуси

    Як закордонні, так і вітчизняні сайти стають центрами розповсюдження найсвіжішої інформації у сфері освіти. Репетитори часто є авторами актуальних статей і блогів, які є критерієм оцінювання з боку керівників компаній та потенційних клієнтів. Ще однією невід’ємною частиною існування стали соціальні мережі. Чи не кожен репетиторський сайт вміщує посилання на Facebook, Twitter, Google + чи ВКонтакте. Напевно, без них вже нікуди.

 

    Зона діяльності репетиторський компаній поки зазвичай обмежується однією країною. Так, найвідоміша школа Tutor.com охоплює територію США, є аналоги в Польщі (e-korepetycje), Росії (Ваш репетитор) та інших країнах. Деякі з компанії працюють одразу в декількох країнах

 

    Отже, мета діяльності репетиторських сайтів  - швидко, зручно і безкоштовно знайти для Вас вчителя, який допоможе  отримати найвищі бали на всіх іспитах, контрольних і самостійних роботах. Досвідчений спеціаліст пришвидшить процес навчання, знайде мотивацію і розробить для Вас чітку програму, слідуванні якій приведе до успіху.

 

Читайте також: Як знайти репетитора?

 

Опубліковано:

2015-03-20

Розділ: Шкільна освіта