Як провести літо з користю

Не вірте байкам, що до літа залишилось більше місяця, це не правда! До довгоочікуванного «теплого відпочинку» залишились лічені дні, за які усім потрібно підігнати хвости з навчання, чи з роботи, а найголовніше – спланувати життя на три місяці вперед! І погодьтеся, їх потрібно спалнувати так, щоб поєднати приємне з корисним. Адже просто ледарювати і гуляти набережною – це добре, але неперспективно.

Ми підготували для вас практичні поради для того, щоб з користю провести літо і зробити його незабутнім в усіх планах:

По-перше, не варто думати, що якщо вранці не потрібно прокидатись на навчання, чи на роботу – можна спати до опівдня, ні! Прокидайтесь якомога раніше, причому, навіть раніше ніж зазвичай, адже влітку сонце встає рано, день довший, приємніший і ніби створений для того, щоб мотивувати себе.  Звісно, якщо для вас це складно, спробуйте, наприклад, перший тиждень спати стільки, скільки витримає організм, а потім – «зменшувати дозу». Тільки уявіть, скільки всього можна зробити за сонячний день літа. По-друге, рекомендуємо зробити собі список «Must do: summer-2016», найкраще – розписати кожен пункт детально, з таймингом, з потребами, з цілями, а після кожного виконаного – робити собі подарунок. 31 серпня душа буде так рідати, коли ви побачите навпроти кожного пункту – Done і купу подарунків самому-собі, можливо, такі списки увійдуть в гарну звичку, а хіба це погано? По-третє, одразу, ще до того, як починати своє найкорисніше літо – визначтесь з відпочинком, зробіть це навіть прямо зараз – дата, місце, люди. Адже, як не крути, без відпочинку – люди – не люди. І, на решті, найголовніше – визначтесь з тим, яку саме користь ви хочете отримати від літа-2016? Покращити свої знання з іноземної мови, відвідати всеможливі освітні тренінги, записатись на курс швидкочитання, влаштуватись на роботу, або стати волонтером у якомусь соціальному проекті. Не обмежуйте себе ні в чому, але й не перестарайтесь, адже, на жаль, все і одразу встигнути неможливо.

Ось і все! Ваше літо – готове!Рекомендуємо звернути увагу:1. Центр карєрного розвитку «Stud-Point» -компнаія, яка постійно проводить освітні проекти, а також дає можливість молодим талановитим людям знайти себе у сфері, яка потім може стани улюбленою справою і, за сумісництвом, – роботою. На літо команда «Stud-Point» планує провести ряд інтенсив-шкіл, освітніх та мотивуючих тренінгів і довготривалих проектів з саморозвитку та розвитку себе в професійній сфері. Обіцяють, що літо 2016 – це нові можливості, які вони готові дарувати вам! Слідкуйте за новинами:


2. GoIt – компанія, яка постійно проводить освітні проекти у сфері програмування та, взагалі, ІТ. А саме на літо, у них заплановано просто нереальний, підкреслимо – нереальний проект – GoBootCamp, розпвовідати тут нічого, якщо вас цікавить ІТ – бігом сюди: http://www.gobootcamp.goit.ua/


3. Україна Speaking – компанія, створена за ініціативи компанії GoGlobal,для того, щоб вмотивувати українців вивчати першу міжнародну мову. Зараз вони налічують неймовірну кількість проектів для тих, хто дійсно має бажання оволодіти англійською мовою! Влітку, як нам відомо, буде неймовірна кількість проектів, які всі точно мусять відвідати!

 

Опубліковано:

2016-04-28

Розділ: Шкільна освіта