Ярмарок Вакансій "Імпульс-2016" - візьми резюме - реалізуй свій шанс!

У людей є закономірність : якщо одна зі сфер життя людини « неідеальна » , або хоча б банально не приносить радості , або задоволення - почуття нещастя стає перманентним . Особливо , якщо ніяких змін в кращу сторону не відбувається . Якщо подумати , компоненти щастя залежать від стану небагатьох ніш в житті 

- відносини
- родина
- друзі
- хобі
- навчання
- робота

Не рідко саме остання сфера в житті молодої людини не те, що не приносить задоволення і той важливий компонент щастя, а може зовсім бути відсутнім. А ось чому? Та тому що пошук цієї самої жаданої вакансії вимагає багато часу, нервів і стресостійкості. Я особисто, в своєму житті, ще не зустрічала щасливчика, якому не відмовляли хоч раз в працевлаштуванні і, який не чув слів: «Ми вам зателефонуємо», ну, а далі розв'язка цієї фрази відома. Але, насправді, можна вважати везінням навіть те, що хоча б була можливість піти на співбесіду. Адже, іноді, навіть цього важко досягти.

На щастя, зараз багато інструментів пошуку роботи - сайти вакансій, друзі друзів, батьки, також в ЗМІ є окремі рубрики. Тільки й того - відправляй резюме - чекай відповіді, зазвичай, яка або позитивна, або її немає. Ну, словом, як в «Сіддхарсі» Германа Гессе: «думай, чекай, постись», тільки в цьому випадку «думай» замінила б на «терпи», або «сподівайся». І, хоч існують і більш сміливі люди, які рвуться, грубо кажучи, «йдуть в зачинені двері» (скажу відверто вони завжди викликають у мене захоплення), і таки знаходять шлях до серця HR-менеджера. Єдине , часом самого HR-а знайти складно . Але , скажу чесно , вони самі шукають молодих талантів , так-так , саме молодих , іноді навіть є побажання - без досвіду роботи , бо « переучувати » , як то кажуть , ніхто не любить . Не варто думати , що це швидше за все невеликі компанії-початківці, зовсім ні. І цьому є незаперечне підтвердження!Одного разу мені вдалося познайомитися з унікальним чоловіком , який займався бізнесом і принципово наймавна роботу виключно молодих , талановитих людей , найчастіше - студентів . До речі кажучи , принципу цього дотримується і до цих пір . Його звуть Володимир , він створив компанію  «Stud - Point » ще на початку 2000-х , одним з перших проектів компанії булв - Ярмарок Вакансій « Імпульс » , тому що тоді , ще студент Вова не з чуток знав , як складно знайти компанію , в якій ти б працював і знайшов своє « професійне щастя » . Тоді на Ярмарці було всього - лише 5 компаній . Але , це були компанії , які хотіли дати можливість студентам влаштуватися на роботу , або хоча б на стажування . Захід пройшов , як не дивно « на ура » , адже роботодавці і нові співробітники знайшли один одного . З того часу пройшло 8 років і 14 Ярмарок Вакансій . У 2016 році , як ви вже зрозуміли , пройде ювілейна - 15-а . Цього разу компаній , які шукають нових кадрів , буде більше - близько 50 - ти , а так само в цьому році буде окремий поверх для представників IT - компаній , які теж , як не дивно , в активному пошуку . Також буде надана зони кава-брейку і ігрова , можливість поспілкуватися з новими людьми , а для тих , у кого бажання влаштуватися на роботу найсильніше можуть взяти участь в конкурсі , і переможці будуть представлені компаніям від імені СЕО " Stud - Point "! 
Всі деталі , місце і час , таймінг тренінгів і всіх можливостей читайте тут : 

http://jobfair.stud-point.com/

Приходьте 5-6 квітня , Вас будуть там чекати !

Опубліковано:

2016-04-01

Розділ: Шкільна освіта