ЗНО 2016 розпочнеться 5 травня

   Уже відомі дати початку ЗНО-2016, яке проходитиме вже 5 травня, і ми спішимо повідомити вас про них. Проведення ЗНО кожного року має свої особливості, і 2016 рік не буде винятком.

 

    Досить рано почнеться ЗНО із української мови та літератури, математики та історії України:  5, 11 та 13 травня відповідно. І це має логічне пояснення. ДПА із цих предметів буде поєднано зі ЗНО, і не пізніше 31 травня Український центр оцінювання якості освіти має повідомити шкільні навчальні заклади про результати іспитів за 12-бальною школою. А результати зі ЗНО з української мови та літератури, математики й історії стануть відомими вже 26 травня.

 

    Такі зміни мають спонукати 11-класників пришвидшити темпи підготовки, адже ЗНО вже не за горами. У минулому році ЗНО із ДПА поєднали тільки з одного предмету тестування – української мови. Якщо така практика розширилась, то пройшла вона успішно. Попри всі чутки і недомовленості, ЗНО поки що найкращий і некорупційний спосіб визначення рівня знань для подальшого вступу. А тепер поєднання ДПА зі ЗНО буде стосуватись математики та історії України.

    ЗНО з інших предметів пройде з 3 по 17 червня. Нагадуємо, що до переліку предметів ЗНО, окрім вищевказаних, входять: географія, фізика, хімія, біологія, російська, іспанська, англійська, німецька і французька мова. На радість, очікувати результатів зі ЗНО доведеться недовго: 25 травня в особистому кабінеті можна дізнатися бали із тестування (якщо не буде технічних негараздів). Додаткова сесія триватиме з 14 червня до 4 липня.

 

    Уже відомі програми ЗНО-2016 та дати його проведення. Не зволікайте з підготовкою. А в цьому вам допоможе Репетиторська компанія Букі, школа «Знання Онлайн» та курси підготовки до ЗНО «Галілео». Таке «3 в 1» забезпечить вас усім необхідним для підготовки до ЗНО-2016 та реалізації задуманих планів.

 

Читайте також: Безкоштовні курси підготовки до ЗНО при КНУ імені Тараса Шевченка

Опубліковано:

2015-11-08

Розділ: Новини ЗНО