З'явився перший онлайн курс з української літератури

    Нарешті на теренах школи «Знання Онлайн» з’явився онлайн курс з української літератури. Тепер ви можете вивчати улюблених (чи не дуже улюблених) письменників разом із вчителями школи «Знання Онлайн».

 

    Це нормально, коли вам не подобається частина шкільної програми. Вчителі «Знань» Ірина Дригуш та Оксана Кузьменко доклали максимум зусиль, аби мінімізувати неприємні та нудні моменти і зробити навчання захоплюючим. Форум, конспекти, відеоуроки, запитання та тестові завдання – усе це створили, аби підготовка до ЗНО була не мукою, а суцільним задоволенням і пізнанням нового.

 

    Навіть якщо ви вперше знайомитесь із твором української літератури, змістовні онлайн курси заповнять усі прогалини в комірках вашої пам’яті. Цей курс покликаний зруйнувати стереотипи про те, що підготовка до ЗНО з української літератури  - це суцільне зазубрювання термінів та імен головних героїв. Ірина та Оксана розкриють усю красу вітчизняної прози та поезії, розкажуть цікавинки із життя та творчості письменників.

    Онлайн-курс пропонує низку анімаційних відео, де розповідаються головні моменти, які знадобляться на ЗНО з української літератури. Ніякої води, тільки сухий залишок! Досить переглядати смішні «відяшки» на Youtube. Мультимедійні засоби можна використати із освітньою метою, що доводять викладачі школи «Знання Онлайн».

 

    Досі в Україні не існувало порталу, який би надавав такий повний курс для підготовки. Серед матеріалів є фільми і відео, які дають змогу краще запам’ятати сюжет творів і зекономити час там, де це можливо. Не зволікайте і записуйтесь на онлайн курси з української літератури. Часу і вільних місць лишилось мало, а бажаючих вистачає.

 

    Сподіваємось, що курс задовольнить вас своєю повнотою і функціональністю. Завдяки онлайн-курсу з української літератури у межах школи «Знання Онлайн» ви навчаєтесь тоді, коли вам зручно і ставите запитання, на які обов’язково дадуть відповіді. Усе, що вас цікавить, не омине уваги вчителів. Вони роблять це, аби ви почували себе впевнено і не боялись ЗНО з української літератури. Адже це не найважче, що очікує вас у житті. Вчитись – це просто й весело. Не вірите? Тоді поспішайте завітати до школи «Знання Онлайн». 

 

Читайте також: Особливості проведення ЗНО-2016

Опубліковано:

2015-11-01

Розділ: Новини ЗНО