Англійська з Telegram!

Англійська з Telegram!

Англійська сьогодні – потрібна та важлива навичка і для роботи, і для навчання.

На походи до репетитора може не вистачати часу та грошей, а для вивчення самостійно – дисципліни. Радимо вам 8 Telegram-каналів, які будуть щоденно нагадувати про англійську та цікаво розповідати щось нове.

Канали:

Почнемо з найбільшого каналу - @english . Насьогодні спільнота «English language» має майже 61 тисячу підписників. Щодня на каналі зявляється багато корисних та мотивуючих постів – від хороших цитат та цікавих ідіом до розбору найчастіших помилок та складних правил. Спочатку може бути не звично, адже контент суто англомовний, але згодом починаєш розуміти все краще.

Трохи менший, але більш неформальний канал – @slangbang зацікавить вас нетривіальними сленговими фразами, які не зустрінеш в підручниках. Автори каналу збирають суто англійські слова та пояснюють їх значення. А ви знали, що Kidult – це доросла людина, яка любить мультики, іграшки, комікси та Дісней?

Якщо ви вже непогано знаєте мову, але не вистачає практики читання, можемо порадити канал @one_story . Автори вибирають найкращі твори англомовних письменників. Завантажувати нічого не треба – всі твори публікуються з замітках Telegraph, а автори дають коротку анотацію та підраховують приблизний час, який ви витратите на твір.

Великий канал @wow_english сильно допоможе з лексикою. Автори публікують фрази діловою переписки, щоденного спілкування. Цей канал відрізняється тим, що тут ви будете вчити слова за темами – є окремі пости «їжа», «резюме» чи «медіа».

Дуже цікавим для початківців буде канал @neperevodimoe , який навіть має свою історію. Студентка-перекладач вчить подругу англійської та веде канал про це. Там легка та невимушена атмосфера блогу, який ти читаєш, паралельно запам’ятовуючи нове. Слова, ідіоми та правила легко запам’ятовуються завдяки своїй ситуативності – автор пише пост про свій день народження, а ми вчимо, що ripe old age – це дуже поважний вік.

Боти:

Корисним для тих, хто сидить на уроках чи парах англійської може стати @LingvoBot . Це бот, який онлайн перекладає слова з англійської на російську та навпаки.

@ili_bot стане вашим турботливим вчителем, який щодня надсилатиме завдання з вивчення англійської.

Добре знаєте англійську та сильно комплексуєте через свою вимову?

@PronunciationBot буде хорошим помічником. Ви просто відправляєте йому фразу, а він надсилає вам аудіо з правильною вимовою.

Опубліковано:

2017-09-30

Розділ: Шкільна освіта