Дати проведення ЗНО 2015 року

   Для кожного абітурієнта важливо знати дати проведення ЗНО. Маючи інформацію про графік проведення тестування, майбутні студенти краще орієнтуватимуться у розподілі часу на вивчення необхідного матеріалу.

 

    Доводимо до Вашого відома дати ЗНО 2015 року (основна сесія):

 

24 квітня – ЗНО з української мови та літератури (п’ятниця);

3 червня – ЗНО із французької мови (середа);

5 червня – ЗНО із німецької мови (п’ятниця);

8 червня – ЗНО з іспанської мови (понеділок);

10 червня – ЗНО з англійської мови (середа);

12 червня – ЗНО з математики (п’ятниця);

15 червня – ЗНО із російської мови (понеділок);

17 червня – ЗНО із біології (середа);

19 червня – ЗНО  із історії України (п’ятниця);

22 червня – ЗНО із фізики (понеділок);

24 червня – ЗНО з географії (середа);

26 червня - ЗНО з хімії (п'ятниця);
 

Визначення результатів ЗНО


    Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників тестування з української мови та літератури буде здійснюватися з 25 квітня до 15 травня 2015 року, після чого почнеться оголошення результатів. Розгляд апеляційних заяв щодо результатів з української мови та літератури почнеться з дня офіційного повідомлення результатів.

 

    Оголошення результатів учасників зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів буде здійснюватися з 16 червня до 8 липня 2015 року. Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з 20 червня 2015 року.

 

    Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування з поважних причин, пройде в період з 9 червня до 9 липня 2015 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 16 липня 2015.

 

    До уваги абітурієнтів: якщо Ви хочете скласти тестування успішно, НЕ намагайтесь вивчити все в останню ніч. Перегляньте основні схеми, таблиці, формули, обов’язково ще раз перечитайте алгоритм написання твору перед складанням ЗНО з іноземних та української мови. Але перш за все – хороший сон та бадьорий настрій!

 

Шановні батьки!

    Закликаємо Вас не бути байдужими не тільки до підготовки Ваших дітей до тестування, а й до їх вчасної появи. З одного боку, запізнення на ЗНО видається несерйозним і навіть смішним. Однак, було багато випадків, коли дитина банально просипала тестування. ЗНО – перший крок у доросле життя, і, ставши студентами, колишні школярі усвідомлять, що тепер все залежатиме від їхньої відповідальності, терплячості, працьовитості. Допоможіть їм зробити цей крок! Подзвоніть їм чи попросіть знайомих, щоб вони розбудили Ваших ніби дорослих, але навіки маленьких для Вас дітей…

Читайте також: НТУУ "КПІ" - особливості вступу та навчання

 

 

Джерело: http://ru.osvita.ua/test/advice/12290/

Опубліковано:

2015-03-11

Розділ: Новини ЗНО