Диплом якого ВУЗа найпрестижніший?

Головна відмінність даного рейтингу від всіх інших полягає в тому , що в Україні зробили рейтинг не просто вузів , а рейтинг вузів за спеціальностями . Він був складений на основі анкетування менеджменту 100 провідних приватних компаній України , які займають лідерські позиції в різних галузях економіки (торгівля , телекомунікації , енергетика , фінансовий сектор , металургія , харчова промисловість та ін.) Їм було запропоновано визначити кращі ВУЗи країни , виходячи з власного досвіду роботи з випускниками .
 
У ході дослідження було визначено, що всі роботодавці відзначають дуже низьку грамотність випускників ВУЗів , низький ( в кращому випадку - посередній) рівень знання іноземної мови (у першу чергу - англійської) , і , фактично , необхідність "доучувати " випускника протягом 6-24 місяців, залежно від спеціальності.
 
I місце рейтингу зайняли КНУ ім. Т.Шевченка і Національна юридична академія ім. Я.Мудрого ( Харків).
 
II місце рейтингу одержали Києво-Могилянська Академія та НТУУ " Київський політехнічний інститут" .
 
III місце розділили Київський КНЕУ ім. В.Гетьмана , КНУ внутрішніх справ , а також Київський національний університет будівництва і архітектури.
 
 
Зокрема , КПІ став кращим у галузях "виробництво і технічні спеціальності" та "інформаційні технології". У сфері економіки , фінансів і продажів лідирував КНЕУ ім. В.Гетьмана . Пальму першості в категоріях маркетингу, юриспруденції та управління персоналом отримав КНУ ім. Т.Шевченка .
 
Менеджер проектів СКМ Н.Крівуліна зазначила: " Такий загальнонаціональний рейтинг націлений на визначення вузів, навчання в яких має найбільшу практичну цінність і відповідає вимогам реального сектора економіки , а також гарантує випускникам надійні перспективи працевлаштування" .
 
 
 
 

Опубліковано:

2013-11-04

Розділ: Шкільна освіта