Електронна карта школярів - аналог карти киянина

У рамках проведення конкурсу "Стратегія" київська школярі Олеся Омельченко, Данило Василашко та Анна Мазур запропонували проект створення Київського Ідентифікаційного Документа – картки школяра.

 

 
"Школярі запропонували аналог Картки киянина – картку школяра. Наразі ми проводимо роботу над впровадженням цього проекту", - зазначив один із засновників конкурсу – заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.
 
Головною ідеєю проекту "Універсальна електронна карта київського школяра К.І.Д." є створення універсальної багатофункціональної електронної картки школяра – Київський Ідентифікаційний Документ (К.І.Д.) з метою полегшити навчання та повсякденне життя учнів Києва з використанням сучасних технологій.
 
 
Завдяки К.І.Д. вся інформація особистого та навчального характеру київського учня (наскільки він сам це дозволить) зберігатиметься в одному місці з можливістю скористатися нею в будь-який зручний момент з гарантією відновлення її без будь-яких витрат часу або коштів. Картка київського школяра спрощує повсякденні справи, починаючи з дороги до школи, в самій школі, під час відпочинку в місті, і до процесу оплати послуг і контролю успішності школяра для батьків.
 
Джерело: КМДА
 
 

Опубліковано:

2012-05-24

Розділ: Шкільна освіта