Google створила Google Educator Group в Україні

    Компанія Google створила Google Educator Group в Україні! Для тих, хто не знає, Google Educator Group(GEG) – це об’єднання освітян, усіх хто виробляє і споживає освітній продукт, де кожний учасник може ділитися досвідом та переймати його в інших. Члени GEG – активні користувачі Google Apps for Education – додатків Googleдля навчання, що роблять його цікавішим та більш інтерактивним.

 

    Учасники поєднують онлайн та офлайн діяльність. У групах на Google+ та Facebook викладають та обговорюють корисні статті про навчання, його реальну цінність, проводять дискусії та конкурси. Також спільнота створює безкоштовні вебінари, про графік яких можна дізнатись на порталі Google Educator Group. Сама по собі ідея об’єднання вчителів усієї України – чудова нагода вдосконалити викладання, розширити застосування Google Apps у повсякденному навчанні, налагодити контакт між вчителями й учнями не лише однієї держави, а й усього світу.

    Наразі спільнота Google Educator Group в Україні знаходиться в процесі обговорення. Сподіваємось, що у найшвидші строки українці отримають безліч корисних ресурсів для навчання та неформального спілкування. Аби йти нога в ногу зі світом у плані навчання, треба наслідувати кращих, залишаючись автентичними, і використовувати при цьому найкращі ресурси та інструменти. А в освіті кожен гвинтик і кожна викрутка – елементи процесу виховання майбутніх поколінь та майбутнього держави. Долучайтеся до GEG та їх сторінках у соціальних мережах, і тоді ви будете в курсі останніх новин та подій, що стосуються навчання та отримання знань.

 

    Поки найгустіша мережа спільнот GEG у США. Це унікальна можливість подивитись, як і чим живуть вчителі інших країн, познайомитись із ними, обмінюватись враженнями від семінарів, вебінарів і звичайних учительських буднів. Бажаєте знати, як справи у вчителів Ірландії, США, Німеччини, Бразилії чи ОАЕ? Тоді вам до освітніх спільнот Google. 

 

Читайте також: Перепідготовка викладачів англійської мови відбудеться!

Опубліковано:

2016-01-28

Розділ: Шкільна освіта