Кримські студенти! - До КНУ!

  Володимир Бугров, що є проректором Київського національного університету ім. Тараса Шевченка з науково-педагогічної роботи -нещодавно порушив питання переведення до КНУ кримських студентів.

 

  «Велика кількість студентів з Криму та їх батьки все частіше почали звертатися до Національного університету – з проханням перевести на навчання до нашого вищого навчального закладу. "Шевченківські" факультети та інститути згодні прийняти хоч всіх, потребуючих допомоги, але немає бюджетних місць та юридичної підстави. Адже за всіма чинними Положеннями про переведення передбачається така можливість лише під час канікул», – розповів проректор КНУ.

 

  Володимир Бугров звернувся до заступника міністра освіти України Інни Совсун та Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілії Гриневич, вимагаючи терміново прийняти постанову Уряду, щоб дозволити такі переведення та надати додаткові бюджетні місця; а також виділити їх за рахунок перерозподілу тих, які звільнилися після відрахування академборжників.

 

  «Це, звісно, рішення політичне. Але незважаючи на це, ми маємо всіми своїми зусиллями показати людям на справі, а не на словах, що Держава Україна піклується про них та про їх майбутнє, про майбутнє Криму», – гарячо заявив Володимир Бугров.

 

Читайте також: Університети Києва — куди вступати?

 

 підготувала: Побєдіна Валентина

 

Опубліковано:

2014-03-20

Розділ: Шкільна освіта