Курси для підготовки до ЗНО від Prometheus

Підготовка до ЗНО має бути чесною та доступною для кожного, незалежно від місця проживання, соціального статусу та фінансового стану. Разом із МОН платформа онлайн-курсів Prometheus запускає безкоштовні онлайн-курси для повноцінної підготовки до ЗНО з математики, історії України та української мови і літератури.

«Prometheus» - це громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Ця платформа надає можливість безкоштовного розповсюдження курсів та онлайн-доступу до них.

Курси розраховані не лише на закріплення знань, вони також дають можливість пройти тестування та підготуватися до складання тестів на ЗНО. Нова інформація подається в простій та доступній формі. Курси повністю відповідають програмі зовнішнього незалежного оцінювання. В першу чергу вони орієнтовані на учнів та випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та деяких районах Донецької та Луганської областей. Тож навіть учні, які не мають можливостей для підготовки у школах та з репетиторами, матимуть змогу самостійно проходити матеріал, складати ЗНО та вступати до українських ВНЗ. «Під час підготовки цих курсів ми, передусім, орієнтувалися на тих, хто з об'єктивних причин не має доступу до якісної освіти, а значить отримує менше можливостей підготуватись до складання ЗНО. Йдеться про дітей з окупованих та непідконтрольних територій, школярів, що навчаються на екстернаті, а також учнів з сільської місцевості. Однак, без сумніву, вони будуть корисними і цікавими для всіх, хто займається підготовкою до тестування», – зазначила міністр освіти Лілія Гриневич.

Курси від Prometheus будуть корисні не лише для тих, хто збирається цього року вступати до ВНЗ. Учні середньої школи (7-10 класи) теж можуть користуватися ними для покращення знань та повторення матеріалу. Також онлайн-курс з предмету може допомогти батькам бути «в курсі» того, що вчить дитина в школі та контролювати процес.

Наприклад, курс з мови та літератури містить всі модулі, які виносяться на ЗНО – від фонетики та орфографії до синтаксису. Літературний курс допоможе не лише відновити знання, а й покращити їх – він містить додаткові матеріали – відео-, аудіо записи пісень, творів, п’єс, опер чи балетів. Батьки можуть швидко та з цікавістю передивитися «Кайдашеву сім’ю» та обговорити з дитиною-школярем.

Курси з історії та математики містять повну інформацію з будь-якої теми, що виноситься на ЗНО і будуть корисними і для підготовки до тесту, і при виконанні домашніх завдань.

Опубліковано:

2017-09-30

Розділ: Новини ЗНО