Київський національний університет імені Тараса Шевченка - лідер у сфері вищої освіти України

Київський національний університет імені Тараса Шевченка - університет, що дає студентам знання найвищого рівня, визнаний лідер серед освітніх закладів України та світу. 

 

Розповідати про те, що університет Шевченка - один з найкращих університетів України можна багато. Звернемо увагу читача тільки на останні перетворення у роботі університету. У 2008 році тодішній президент України Ющенко, видав указ, згідно якого КНУ імені Тараса Шевченка планується перетворити на основний навчально-науковий центр України. Відповідно, планувалося навіть змінити назву університету на Київський науково-дослідницький університет. Назву покищо не змінили, та й вагомого покращення життя в університеті не сталося, але цей указ дозволяє університету в часи економії розраховувати на яке-не-яке, але краще фінансування в порівнянні з іншими університетами. Наступного року вже постановою уряду було розширено права університету, надано статус самоврядного (автономного) вищого навчального закладу, збільшено стипендії студентів на 20 %, і, що найцікавіше для самих студентів, передбачено виділення коштів для стажування за кордоном студентів у провідних зарубіжних науково-навчальних центрах. Отже, якщо 20 % відсотків до стипендії - це тільки приємний бонус для студентів, то співпраця з закордонними установами - це реальна можливість будучи студентом КНУ, провести частину свого навчання в кращих університетах Європи. Програми стажування дійсно працюють і дають можливість, навіть, продовжити потім навчання за кордоном (це якщо гарно себе там зарекомендувати). По-суті, КНУ - це один з небагатьох університетів, що готує спеціалістів, яких дійсно чекають на роботу не тільки в Україні, але й за кордоном! 

 

Про високий рівень роботи університету можна також судити зважаючи на кількість міжнародних конференцій. Їх в університеті на 2012 рік передбачено 32, і проходитимуть вони майже у всіх факультетах та інститутах університету. Лідерами серед проведення конференцій є економічний факультет та факультети природничих напрямків (фізичний, хімічний, біологічний, кібернетичний). Більшість з них є щорічними. Крім того проходять всеукраїнські конференції та конференції молодих вчених, де можуть взяти участь студенти будь-якого віку, що мають здобутки у науковій роботі.

 

При університеті постійно діє центр працевлаштування студентів. Він проводить щорічні ярмарки вакансій, на яких представлені провідні компанії України, серед яких Ernst & Young, Sun InBev Ukraine, British American Tobacco, Fozzi group, Coca-Cola, Nielsen, Materialise, Microsoft, Google, MTC Україна, Kraft Foods та інші. І кількість таких компаній, що хочуть бачити серед своїх працівників випускників КНУ постійно росте. Також приємно помічати, що люди, які в минулому були студентами, після вдалого працевлаштування запрошують до себе на роботу інших спеціалістів з університету.

 

Звичайно, слід ще згадати, що навчання в університеті не з легких. Перші роки справді можуть видатися складними, але з іншого боку саме в КНУ дають якісні знання. Професорсько-викладацький потенціал університету величезний, серед співробітників крім сотень професорів та доцентів, ще 40 членів та член-кориспондентів Національної академії наук України.

 

Отже, порадимо майбутнім абітурієнтам звернути свою увагу на можливість навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Наступна стаття:

Київський політехнічний інститут - найбільший в Україні вищий навчальний заклад

 

Опубліковано:

2012-06-01

Розділ: Шкільна освіта