Київський академічний університет - новий ВНЗ буде створено в 2016

Ще взимку колишній (тоді ще діючий)  міністр освіти України Сергій Квіт розповів про надсучасний та безпрецендентний на території України освітній проект – Київський Академіний Університет. (Навчальний заклад на базі КНУ імені Шевченка та Академії). Його головна мета – створення якісного закладу вищої освіти, який мотивуватиме всю сисетму освіти (внутрішню та зовнішню) постійно покращуватись. Спільно з Академією наук фізико-технічний заклад прийматиме і навчатиме найбільш розвинених в математиці дітей.

 Вже незабаром віце-президент Національної академії науки України Анатолій Загородній виступив з доповіддю про створення Київського Академічного Університету. Нас запевняють в тому, що Вищий навчальний заклад такого типу – це гармонійне та ідеальне поєднання навчального процесу та наукових досліджень інститутів НАН України. А, отже, створення Київського академічного університету повинне підвищити рівень конкурентності між Вищими навчальними закладами та модернізувати саму вищу освіту. Університет дасть поштовх формуванню нової наукової генерації, можливість потрапити до освітньої еліти тим, хто має відповідні інтелектуальні дані та кар’єрні плани. Заклад розвиватиме природничо-математичну та інженерно-технічну галузі.

Київський академічний університет - новий ВНЗ буде створено в 2016Так як Україна мало-помалу починає інтегруватись зі світовими освітніми стандартами та процесами, в університеті буде створено наглядову раду міжнародного типу. Приємна ж новина полягає в тому, що Київський академічний університет – це пілотний проект. Отже, якщо він матиме успіх, такі університети буде створено також й у інших містах, а саме:
-Львів
-Одеса
-Харків
-Дніпро

 Обіцяють, що проект у стані «задуму» залишиться не на довго і вже цього року відбудеться перший набір до ВНЗ – 100-150 магістрів. Директор департаменту вищої освіти Олег Шаров наголошує: «Це має бути конкурсний відбір молоді, яка готова і прагне наукової кар’єри».

Опубліковано:

2016-07-02

Розділ: Кращі університети України