Ландауцентр - перший в Україні науково-просвітницький простір

У 2014 році Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна заснував перший в Україні науково-просвітницький простір — Ландауцентр. Ініціатива створення такої платформи була від університетської організації Асоціації випускників й викладачів.

 

Головна мета Ландауцентр стимулювати відродження втраченої зацікавленності молоді до науки. Поки що це єдиний у країні приуніверситетский центр інтелектуального дозвілля. У відвідувачів центр асоціюється з місцем, де навчання перетворюється виключно на задоволення. А девіз чітко відображає метафоричність і сенс цього місця: "Доторкнись до науки".

Картинки по запросу Ландауцентр


Ландауцентр
— це живий науковий музей. Усі експозиції присвячені науці і дають можливість познайомитися зі світом знань. Так як центр некомерційний організатори відкриті до співпраці з навчальними закладами, компаніями, організаціями та усіма, кому цікаво зробити внесок у розвиток.

 

За весь час функціонування у Ландауцентр було безліч експозицій про науку. Першу присвятили фізиці, найбільш незвичною харків'яни вважають виставку — кімнату Еймса. Це приміщення неправильної форми, що використовується для створення тривимірної оптичної ілюзії. Спроектував кімнату американський офтальмолог Альберт Еймс.

Похожее изображение


Виставки тварин, мікроорганізмів, археологічних експонатів, 3D-принтерів. Майстер-класи з робототехніки, фізичні експерименти, лекції про космос. Ландауцентр робить складне простим і цікавим, незрозуміле доступним, а навчанням задоволенням!

 

Вам може бути цікаво:
Малала Юсуфзай — наймолодший нобелівський лауреат
6 правил молодого учителя

 

 

Опубліковано:

2017-07-18

Розділ: Можливості, стажування, гранти