Пробне ЗНО 2017: деталі, дати, документи

1 квітня 2017 року відбудеться перше пробне тестування Зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. 8 квітня 2017 відчути атмосферу ЗНО зможуть ті, хто планує складати тести з предметів:
- Історія України
- Математика
- Біологія
- Географія
- Фізика
- Хімія
- Англійська, іспанська, німецька, французька, російська мови.

Головна мета проведення пробного ЗНО - ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою та правилами проведення незалежного тестування. Позбавити страхів, що викладачі ніби-то виступають в ролі “суворих наглядачів”, а будь-який зайвий подих може змусити охоронця вигнати з кабінету. Перед тим як йти у бій потрібно знати усі технології та особливості. Тому на пробне ЗНО рекомендється йти усім, ба більше тим, хто буде здавати вперше. Тому що пробне тестування взагалі нічим не відрізняється, окрім того, що роботи можна забрати з собою і зрозуміти, що потрібно підготувати та повторити для вдалого складання “справжнього” ЗНО.

(УВАГА!) складання пробного тестування - платне - 120 грн/1 предмет.Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два тестування. Краще вирішити завчасно, які предмети у пріорітеті для вступу.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти. Реєстрація відбувається виключно в он-лайн форматі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року!

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:В день складання пробного ЗНО потрібно мати при собі:
- квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;

- запрошення (реєстраційної картки);
- паспорт (або свідоцтво про народження).

Учасники мають право отримати зошит з відповідями та схемами підрахунку тестових балів після виконання пробного тесту.


Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

 
 

 

Опубліковано:

2016-11-29

Розділ: Новини ЗНО