Реєстрація на ЗНО 2017

З 6-го лютого 2017 року стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, і триватиме аж до 31 травня. А, отже, у випускників буде майже чотири місяці для того, щоб записатися на тестування.

Традиційно, реєстрація випускників проводитиметься за місцем проживання.

В минулі роки ЗНО розпочиналось на початку травня, в цьому ж році початок датується 23 травня. Завершення заплановано на 15 липня, тоді й оголосять результати додаткової сесії тестування.

Перелік предметів, які можна скласти на Зовнішньому незалежному оцінюванні теж не змінився. Всього їх 12, програми, за якими проводиться ЗНО, змінені не будуть.

ЗНО 2017: програми і новиниДиректор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Вадим Карандій повідомив, що школяри складатимуть Державну підсумкову атестацію складатимуть на пунктах тестування у формі ЗНО.

"Зважаючи на ті результати, які отримані по запровадженню ДПА у 2015, 2016 роках, цього року прийнято рішення поширити таку практику на всі предмети, з яких випускники складають державну підсумкову атестацію. Це буде дійсно "державна" атестація", - зазначив Карандій.  

Усі деталі щодо реєстрації на ЗНО можна переглянути на офіційному сайті УЦОЯО:

 

 

Опубліковано:

2016-11-10

Розділ: Новини ЗНО