У Казахстані школяр підготував до іспиту 11-метрову шпаргалку

У Казахстані в одній зі шкіл міста Ріддер у випускника вилучили шпаргалку, довжина якої складала 11 метрів. Про це повідомляє інформаційний казахстанський портал Zakon.kz.

На паперовій стрічці було написано близько 25 тисяч відповідей з тих предметів, які входять до Єдиного національного тестування (ЕНТ). Таку довгу шпаргалку учень зробив, склеївши смужки паперу.

Відомо, що випускник не встиг скористатися цією шпаргалкою. Проте співробітники наглядової комісії вилучили стрічку лише під час тестування; довгу шпаргалку, акуратно складену, школяр зміг пронести в клас.

Як відзначає портал, інцидент з учнем зіпсував настрій главі відділу освіти Ріддера Болатжану Ускенбаєву, який відзначив, що дитина готувалася. Адже "це теж праця", – сказав головний вчитель міста.

Єдине національне тестування в Казахстані проходить на початку червня. Його результати є не лише підсумковими оцінками, які школяр отримує після закінчення навчання, але також визнаються як оцінки під час вступу до ВНЗ. Тестування проводиться з п'яти предметів: математика, історія Казахстану, російська мова, казахська мова, а також один предмет на вибір.

 

Читайте також: Підготовка до ЗНО: поради і секрети

Опубліковано:

2012-06-12

Розділ: Новини ЗНО