Учні коледжів теж складатимуть ЗНО.

Студентам, що цього року проходять навчання на другому курсі технікумів та коледжів на основі базової середньої освіти, вірогідно, складатимуть ЗНО з української мови як вступний іспит при вступі до ВНЗ.

Інститут модернізації змісту освіти пояснив деякі питання щодо підсумкової атестації студентів, що отримують рівень молодшого спеціаліста одночасно з завершенням курсу повної середньої освіти.

«Для студентів, які в 2017/18 навчальному році навчаються на ІІ курсі училищ, технікумів і коледжів на основі базової загальної середньої освіти, при вступі до вишів для здобуття наступного після освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста рівня вищої освіти планується запровадження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури як вступного іспиту», - пояснили в Інституті модернізації змісту освіти.

Студенти, що у наступному році виявлять бажання вступити до вищих навчальних закладів, складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури в якості вступного іспиту.

Опубліковано:

2017-11-20

Розділ: Новини ЗНО